Świąteczne życzenia dla planszoholików

mars Aktualności 2 Komentarzy

No Gravatar

Skoro czas Bożego Narodzenia to też czas życzeń, to chciałbym skorzystać z tej okazji i pożyczyć spokojnych Świąt w gronie rodziny lub znajomych, którzy znajdą czas na kilka partyjek w nowe gry, które otrzymacie pod choinką. Wiem, że pewnie chcecie dostać ich jak najwięcej, ale wiadomo też, że tak jak od nadmiaru jedzenia w Święta rosną brzuchy i trzeba zmieniać spodnie na większe, tak i od gier rosną półki i … żona może pogonić ;)

życzenia świąteczne

Niektórym chętnym można życzyć, żeby się rozmnażali jak w Agricoli, bogactw jak w Splendorze, innym żeby mieli przygody jak w Robinsonie Crusoe albo kształtowali swoje życie jak w CV. Część może chcieć podróżować jak we Wsiąść do pociągu, zawitać do Puerto Rico, San Juan, Goa, Bora Bora czy obejrzeć 7 Cudów Świata. Pasjonaci sztuki mogą chcieć prowadzić galerię jak w The Gallerist lub chociaż mieć kolekcję z Witkacego. Ktoś może chciałby odrobinę przyjemności z posiadania winiarni i picia z własnej produkcji jak w Vinhos? Może fajnie by było zrealizować niespełnioną karierę w Zostań Menadżerem?

Niezależnie od tego kto ma jakie potrzeby – Wesołych Świąt planszoholicy!

PS. Ktoś ma jakieś inne growe życzenia?

Share

Comments 2

  1. To ja życzę, żeby nikt nie musiał być świadkiem i uczestnikiem akcji jak w Ognistym Podmuchu i żeby nigdy nie było awarii na świecie jak w Pandemicu!
    Trochę wydźwięk negatywny, ale w pozytywnym celu ;)

  2. Ja mam jedno życzenie, ale przez słabe tłumaczenie gry na j. polski nie bardzo się da ;) Chciałabym, żeby częściej był Piętaszek (w oryginale mamy Friday/Freitag/Viernes/Venerdi/Vendredi, więc skąd ten Piętaszek!?!?)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *