Rozwiązanie konkursu półkowego

mars Konkurs 3 Komentarzy

No Gravatar

Po pierwsze cieszę się, że odważyliście się wrzucić zdjęcia swoich kolekcji i oczywiście dziękuję. Dzięki również za dodatkowe zdjęcia, które wysłaliście nie przez fejsa, tylko bezpośrednio na maila. Jak wiecie jednak regulamin nie przewidywał takich akcji – tylko zdjęcia wrzucone w komentarzu mogły brać udział w konkursie. Spokojnie, następny konkurs zrobię bez FB :) Najciekawsze zdjęcie od razu mi się rzuciło w oczy i trochę wyglądało to tak, że do końca próbowałem podważyć jedynie swój pierwszy wybór. Co ciekawe Sofii też najbardziej spodobało się to zdjęcie. Trzeci głos był rozdarty pomiędzy modernym wnętrzem u Pani Ani, a wielkim regałem Pawła. Ostatecznie jednak niezależnie od tego jaki byłby 3 głos, 2 pierwsze rozstrzygnęły o wygranej.

W konkursie półkowym wygrał Mirosław Serdeczny z poniższym zdjęciem. 

konkurs półkowy - wygrana

Serdecznie ;) gratuluję zwycięzcy i zapraszam do kontaktu, celem podania adresu do wysyłki – może być mailowo, przez formularz na stronie, ale tak sobie myślę, że najlepiej przez wiadomość na FB. 

Tak jak pisałem nagrodą jest gra Sztuka Wojny.

Pozostałe zdjęcia do obejrzenia są na FB w komentarzach do posta z 16 listopada o 08:51.

Raz jeszcze dzięki za udział w konkursie i tak jak pisałem, następny będzie bez fejsa, ale zapraszam do polubienia i tak, ponieważ tam najszybciej dowiecie się o kolejnych konkursach. Wszystkie posty na planszoholik.pl automatycznie publikują się na profilu FB.

Share

Comments 3

  1. Gratuluję. Bardzo ładne, ale muszę przyznać, że mam bardzo podobną kompozycję, tylko z roślinnym terrarium zrobionym w akwarium :) Jednak zazdroszczę Blood Rage’a ;)

  2. Post
    Author

    Ja zazdroszczę akwarium i Blood Rage’a :) Zawsze znajdzie się coś czego można zazdrościć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *