Planszoholik 2.0

mars Aktualności, Wspomnienia 8 Komentarzy

No Gravatar

Ile można patrzeć na ten sam layout? Nie zadawałem sobie tego pytania dosłownie, ale z tyłu głowy miałem nękającą mnie myśl o tym, że czuję niechęć do patrzenia na ten układ, kolory, sposób wyświetlania.

gry planszowe wrocław

Nie wiem czy też tak macie, ale zakładam, że raczej tak. Dawno temu popularne Audi 80 wyglądało dla mnie całkiem znośnie, dzisiaj to już tylko lekki uśmiech na twarzy, a w głębi duszy niesmak estetyczny. Pewne rzeczy

się starzeją, moda i gusta się zmieniają. Tak też jest z dotychczasowym planszoholikiem, który po prostu się zestarzał na zewnątrz, ale w środku się nie zmienił. Z pomocą ludziom w dzisiejszych czasach przychodzi liposukcja, botox, operacje plastyczne etc. a wszystko po to, aby nadal pięknie wyglądać. No dobra przyznaję – planszoholik nigdy pięknie nie wyglądał, ale sprawiał mi frajdę i to było najważniejsze. Teraz frajdę sprawiło mi przerobienie go na trochę nowocześniejszy kształt. Prace aktualizacyjne zbiegły się akurat z szóstą rocznicą założenia bloga, ale w rzeczywistości to czysty przypadek. Urodziny za tydzień, więc już będą świętowane z nową twarzą. Wiem, że nie ma tu za dużo graficznych fajerwerków, ale jakoś wolę spokój a poza tym też nie jestem grafikiem. Na pewno przydałoby się jakieś logo, ale to trochę później.

Teraz najważniejsze – proszę o komentarz czy podoba Wam się nowa odsłona. Nie mówię, że zmienię coś jak będziecie krytykować ;) , ale na pewno potrzebuję info czy coś się nie wysypuje w dziwnych konfiguracjach. Co ważne strona jest responsywna i można sobie spokojnie klikać na urządzeniach mobilnych. Przyznaję, że testowałem sam i tylko na podglądzie nie odpalając tego na 100%, więc pewnie teraz coś może jeszcze wyjść niedziałającego.

Share

Comments 8

 1. Fajnie, że widoczne są tagi, które zawsze dodawałem do wpisu, ale nie dało się w nie klikać.
  Ja bym chętnie widział tekst na jasnym tle, ale być może jestem odosobniony – w każdym razie tak mi się wygodniej czyta.
  Widzę z rzeczy do ewentualnego poprawienia, że podpisy pod zdjęciami (które bardzo lubię dodawać) są wielkimi literami, a niekoniecznie takimi, jakimi zostały wpisane.
  Na telefonie sprawdzę później.
  Całość wygląda bardziej świeżo, chociaż akurat ja lubiłem stary wygląd mimo jego anachronizmu :)

 2. Ja nie wiem, ale może coś z moim tel., bo kiedy chciałam tam sprawdzić 2.0 widziałam tło i tylko to co jest na czerwono „aktualności, wspomnienia, komentarze”, gwiazdki oznaczające pola obowiązkowe do wypełnienia. No i przyszłam dziś zobaczyć na kompie. Nawet sympatycznie.

 3. Czarna wersja mi odpowiada, chociaż może jakbym zobaczył jasną to wybrałbym ją. Dobra nie narzekam , jest dużo lepiej. Na tel. tylko nie wyświetla mi się menu jak na nie kliknę, chociaż z niego pewnie i tak bym nie korzystał. Chociaż nie, tam wyszukiwarka jest. Mniejsza z tym. Jak to już ktoś napisał „jest git” :)

 4. Post
  Author

  Mogę na jakiś czas odpalić wersję jasną, ale wydaje mi się, że ta ciemna wygląda znacznie lepiej. Na razie sprawdzałem tylko na kilku urządzeniach androidowych S4, S5, jakaś słabsza motorolka i Asus Nexus 7 i nie było problemów. Faktycznie coś jest nie do końca w porządku z menu na urządzeniach mobilnych – w sensie, że nie działa i rzeczywiście powinna tam siedzieć wyszukiwarka. Zobaczę co mi support thema podpowie. Na razie też nie dogrzebałem się gdzie mi zamienia litery w etykietach na duże, ale muszę do tego przysiąść i na pewno da się poprawić.

 5. Post
  Author

  Podpisy pod etykietami udało się szybko zmienić, zwiększyłem też ich czcionkę trochę.

 6. Post
  Author

  Przyszło trochę komentarzy odnośnie tego ciemnego tła, że gorzej się czyta i lepiej standardowe jasne i ciemną czcionkę. Oczywiście chwilę musiałem podłubać przy tym zanim znalazłem gdzie co i jak. Na razie wrzucam taki miks, mam nadzieję, że będzie się lepiej czytać :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *