Summoner Wars – oszacuj swoje szanse

kaszkiet Wskazówki 3 Komentarzy

No Gravatar

Takie coś zrobiłem, więc się dzielę. Jest to tabelka w postaci projektu karty, zawierająca procentowe szanse na konkretną liczbę trafień w Summoner Wars, w zależności od liczby użytych kostek przy ataku.

Tył karty pomocy

Tył karty pomocy

Tabelka jest zrobiona na podstawie wyliczeń z tego wątku forum Plaid Hat Games. Nie jest to tajemna wiedza, ale skoro ktoś już się tego podjął, to sam nie liczyłem. A więc TO NIE JA jestem winien, że w jednym przypadku procenty dodają się do 101, tylko autor wyliczeń i zaokrąglenia. Tak czy siak interesujące jest, że przy czterech kostkach szansa na 4 pudła to zaledwie 1%, a w taki właśnie sposób przegrałem kiedyś partię Filth-Vanguards po totalnie nieudanym ataku na Serę z 1 HP.

Druga sprawa – proporcje karty nie są takie, jak w Summoner Wars, a 2,5×3,5. Takie karty akurat mam okazję zamówić, a chcę mieć taką pomoc w fizycznej postaci. Jeżeli okaże się, że jest większe zapotrzebowanie na proporcje z SW to siądę i zrobię w wolnej chwili (czyli nie wiem kiedy). Aha – polecam kliknąć w obrazek, wtedy pojawi się w wyższej rozdzielczości.

Przód karty pomocy

Przód karty pomocy

Share

Comments 3

 1. Post
  Author

  Chyba namieszałem coś z rogami i są białe, a nie przezroczyste. Poprawię to jak będę w domu.

 2. Post
  Author
 3. Post
  Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *