Na Nowy 2014 rok!

Stanley Ogólne 6 Komentarzy

No Gravatar

No i witam się z Państwem w Nowym Roku! Sylwester minął mi w sąsiedzkiej, miłej atmosferze. Bez tańców i szaleństw wprawdzie ale petardami nieco postrzelaliśmy a co najważniejsze w 7 cudów świata udało się dwa razy zagrać i raz w Imperium w 8 minut :) Delikatnie owszem ale dobrze, że cokolwiek bo jak to mówią „jaki Sylwester taki cały rok”. Na ten nowy rok życzę Wam planszoholicy uginających się coraz bardziej regałów z dobrymi grami, wielu godzin dobrych rozgrywek, wspaniałych nowości na rynku i wszelkiej pomyślności! Może odkuję się nieco. W zeszłym roku tylko 9 nowych pudełek nabyłem, może wrócę do czasów gdy i 30 lądowało na półce. Tego sobie życzę i Wam także a jakże. Najlepszego w dwatysiąceczternastym!!!

Share

Comments 6

  1. Na razie myślałem o podobnej, jak jest do tej pory – ile gier kupiłeś/aś w 2013 roku?

  2. Ok, pobawmy się, czemu nie :) Wrzuciłem dokładnie te same odpowiedzi co rok temu. Porównamy potem wyniki.

  3. Zaznaczyłem 10-15. W sumie kupiłem 13 gier, ale aż 7 z nich to mniejsze lub większe dodatki do Summoner Wars. Oprócz tego jeszcze 5 gier dostałem jako prezenty lub w wyniku wymian. W zasadzie myślałem, że wyjdzie tego więcej i moje sumienie się uspokoiło :)
    Z drugiej strony 1 stycznia tego roku stałem się właścicielem Small World, więc długo nie zwlekałem z powiększaniem kolekcji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *