Powrót Stanleya

Stanley Aktualności, Ogólne 11 Komentarzy

No Gravatar

Oznajmiam wszem i wobec, że powracam powoli do życia planszówkowego po zmianie mieszkania, remontach i przeprowadzce. Trochę to wszystko trwało, myśli i czyny skupione były maksymalnie na nowym lokalu i nareszcie jestem! Pakunki z grami stanowiły 4 sporej wielkości kartony, gry już są na półkach, dobrze oświetlony stół czeka na pierwsze partie.

WP_001045

Jeszcze muszę się uporać na mojej wsi z jakimś dostępem do internetu, żeby móc w pełni czynnie uczestniczyć w życiu planszoholika. Przy okazji dziękuję wszystkim, którzy w tym trudnym dla mnie czasie nie zapominają o blogu i piszą. A teraz uwaga! Mały konkurs i prośba zarazem. Sprzątając byłe mieszkanie znalazłem w rejonach byłego stołu gdzie odbywały się orgie planszowe jedną, małą kosteczkę pochodzącą niechybnie, z któregoś pudła. I nie wiem z którego… Kosteczka jest koloru brązowego, powyżej zdjęcie. Ciekawy jestem komu pierwszemu uda się utrafić w grę, która leży na półce uboższa o tę jedną biedną kostkę :) Nagrodą dla zwycięzcy będzie moja dozgonna wdzięczność i ewentualne zaproszenie na partyjkę wytypowanej prawidłowo gry ;) Dla ułatwienia poszukiwań zamieszczam link do mojej kolekcji na BGG: http://www.boardgamegeek.com/collection/user/Stanley%20Gardner?own=1&subtype=boardgame&gallery=large&ff=1 Mam tylko nadzieję, że nie okaże się, że kostka pochodzi z jakiejś gry na przykład osadnika, bo przecież i on rozkładał u mnie na stole swoje trofea. Odpowiedzi należy zamieszczać w komentarzach pod tym wpisem, jednak zasady konkursu są takie:

1. Każdy zgadujący może w jednym komentarzu zamieścić tylko jeden tytuł gry,

2. Każdy ze zgadujących może wymienić dowolną liczbę gier ale przy założeniu, że w jednym komentarzu znajduje się jeden tytuł,

3. Komentarze jednego zgadującego muszą być oddzielone przynajmniej jednym komentarzem innego uczestnika.

Jak nietrudno się domyślić zasady te mają powstrzymać kogoś przed wpisaniem w komentarzu całej mojej listy z BGG.

Wygra osoba, która pierwsza odgadnie właściwe miejsce dla mojej zguby :)

Pomożecie?

Share

Comments 11

  1. Boże Igrzysko?

    Uważam, że w poście powinny się znaleźć fotki regału z grami i porządnie oświetlonego stołu, w celu umożliwienia wymiany opinii na ich temat. Na to liczyłem klikając „Czytaj resztę tego wpisu”

  2. Owszem, trochę lipa, że nie ma zdjęcia regału. Ja być może za plus minus kwartał zmienię lokum i na razie najbardziej w tym kontekście myślę o regale, którego w tym momencie nie mam :)

  3. Widząc rozżalenie z powodu braku zdjęcia z kącikiem growym informuję, że niebawem takowe zamieszczę. A co do konkursu- zagadki póki co powiem tak- być może padła już właściwa nazwa a być może nie. Nie liczyłem jeszcze kostek w wymienionych grach ;)

  4. No i zbyt dużo nie musiałem liczyć. Oszczędził mi tego Palmer w pierwszym (!) komentarzu. Wyciągnąłem Snowdonię, patrzę- kostka identyczna… przeliczyłem- jednej brakuje… Po raz kolejny Palmer nie dał się pobawić koleżankom i kolegom zbyt długo i błyskawicznie rozbił bank ;) No cóż, wdzięczność już moją masz a na partyjkę Snowdonii zapraszam jak będziesz w pobliżu! Dzięki wszystkim za próbę pomocy! Kostka wróciła do pudełka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *