Wyniki ankiety „Ile masz lat?”

Stanley Ankiety 3 Komentarzy

No Gravatar

Ankieta ta wisiała na blogu dość długo stąd też największa liczba oddanych w niej głosów w historii ankiet planszoholikowych. Głosowały 424 osoby, próba jest więc „znaczna”. Ciężko powiedzieć czego się można było spodziewać publikując takie a nie inne pytanie, ankieta wynikała raczej z ciekawości poznania wieku osób zaglądających na naszą stronę i, jak mniemam, osób interesujących się grami planszowymi. Oto wyniki:

Analizować tej ankiety nie widzę sensu. Wyniki jakie są każdy widzi. Cieszę się, że przekrój wiekowy naszych użytkowników jest tak bogaty i że każdy bez względu na wiek znajduje tu coś dla siebie. Przy okazji ponowię apel do wszystkich, bez względu na wiek, którzy chcieliby pisać na łamach planszoholika. Wymóg jest jeden- piszemy o grach planszowych i naszej pasji z nimi związanej. Jeden mail do mnie i przesyłam informację jak stać się autorem na blogu.

Pozdrawiam wszystkich planszoholików- od kołyski do późnej radosnej :)

Share

Comments 3

  1. akurat ta ankieta do bani, bo przedzialy nawet nie sa rowne. raz 3 lata, raz 8, a potem nawet 14. nie sposob takich przedzialow sensownie porownywac. ale wybaczam Stan, nie tys to ustawil ;)

  2. Zgadzam się z bernim, brakuje przedziału 19-27 – czyli studenci ;) A chyba statystycznie najwięcej jest osób w wieku 16-45…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *