No i mamy 2013 rok!

Stanley Aktualności, Ogólne 4 Komentarzy

No Gravatar

Witam wszystkich planszoholików w 2013 roku! Remont zakończony po 5 dniach intensywnych prac ale najważniejsze, że uwinąłem się do Nowego Roku i wczoraj ok 16.00 ostatnia taśma malarska ze ściany została zerwana. Ucierpiał na tym niestety sylwester w moim wykonaniu, bo ok 23.00 zasnąłem ze zmęczenia na kanapie. Na szczęście północy nie przespałem- zdążyłem się obudzić :) Omineło mnie też granie u osadnika nad czym ubolewam bo łamałem się strasznie ale nie dałem rady dojechać. Potrzebuję teraz solidnego strzału planszówkowego bo głód zaczyna być coraz bardziej dotkliwy… No ale nowy rok się zaczął, wierzę, że okazji do grania nie będzie brakować.

No dobra remonty remontami, nowy rok nowym rokiem ale wróćmy jeszcze na chwilę do minionych ledwo co świąt. Ciekawy jestem czy Wasze kolekcje powiększyły się o jakieś gry znalezione pod choinką? Na co jest teraz popyt? Czekaliście szczególnie na coś? Spełniły się Wasze oczekiwania? Ja szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się otrzymać żadnej gry- żona stanowczo zapowiedziała, że koniec z prezentami planszowymi, że dostanę od niej coś „normalnego” tak więc nie liczyłem na rarytasy planszowe. A tymczasem zaskoczenie było ogromne kiedy okazało się, że odgrażania żony były zwykłym zwodem i pod choinką znalazłem Robinsona Crusoe!! Radość to wielka bo od dłuższego czasu przyglądałem się tej pozycji. Niestety jak się okazało należę do tej grupy, której nie powiodło się w kwestii kompletnego egzemplarza i nie mam kości przygód i pogody… Grać więc póki co nie mogę, Portal nie dosłał mi jeszcze brakujących elementów. Tak wiem, w wigilię na pewno nikt z portalu nie przeczytał mojego rozpaczliwego maila z prośbą o dosłanie kości. Czekam cierpliwie :) Ale Robinson to jeszcze nie wszystko. Z różnych innych źródeł dotałem jeszcze Onirima i Santy Anno– miłe zaskoczenie wzmagające uśmiech na mojej twarzy. A jak było u Was? Wpadło coś nowego w ręce?

Tak czy inaczej w tym nowym roku życzę Wam drodzy wielu przyjemnych, ekcytujących partii spędzonych w gronie rodziny i znajomych. Niech dobrych gier Wam przybywa, zapał do planszy nie stygnie i niech rynek planszówkowy w Polsce rozwija się tak jak do tej pory a nawet jeszcze lepiej!

Grajcie ludzie w planszówki!

Wszystkiego dobrego w 2013 roku!!

Share

Comments 4

  1. Jeden nowy tytuł i nie do końca pod choinką: Aton!:)
    Dopiero dziś udało mi się pierwszy raz zagrać. Pierwsza rozgrywka naprawdę pozytywna. Żona także odeszła od stołu zadowolona więc szykuje się wiele rozgrywek:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *