Planszoholikowy konkurs z nagrodami

Stanley Aktualności, Konkurs, Ogólne, Rozgrywki 14 Komentarzy

No Gravatar

Ta dam!! Dawno nie było na łamach planszoholika konkursu, dawno nikt nie cieszył się nagrodą, czas to zmienić. Niniejszym, u schyłku roku, ogłaszam planszoholikowy konkurs z nagrodami! Nie będzie zagadek, trzeba natomiast będzie przelać na klawiaturę to co zazwyczaj dzieje się przy planszy. Ale do rzeczy, poniżej regulamin konkursu, w którym zawarte jest zadanie konkursowe.

REGULAMIN PLANSZOHOLIKOWEGO KONKURSU Z NAGRODAMI

1) W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik bloga planszoholik.pl, który prześle na adres stanley@planszoholik.pl opis rozgrywki w jakąś wybraną przez siebie grę. Nie chodzi o recenzję ale o fabularny (bądź nie) opis przebiegu rozgrywki. Ważne, żeby opis był atrakcyjny, ciekawy, pomysłowy. Nie ma ograniczeń co do wyboru gry- co kto lubi, kto w co gra. Zdjęcia z rozgrywki miło widziane.

2) gotowe prace należy przysłać pod podany wyżej adres mailowy w terminie do 15.XII br. do godziny 23.59.

3) Jedynym, niedemokratycznym, despotycznym jurorem jestem ja- Stanley, który osobiście oceni i wybierze zgodnie z własnym „widzimisie” dwie prace, które nagrodzone zostaną grami planszowymi.

4) Do rozdania jako nagrody mam dwie gry Aton autorstwa Thorstena Gimmlera.

5) Przesłanie opisu rozgrywki jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ewentualną publikację tegoż opisu na łamach bloga planszoholik.pl wraz z nickiem autora.

6) W konkursie mogą wziąć udział jedynie autorskie prace przesyłających je osób.

7) Nie ma ograniczenia co do ilości prac jakie może przesłać jeden użytkownik.

8) Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi po 15.XII br. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo a także w informacji na planszoholiku.

9) Wszyskie kwestie sporne wynikające z niniejszego regulaminu roztrzygam ja!

     Sponsorem nagród jestem ja- Stanley. Gry wyślę zwycięzcom jeszcze przed świętami, tak więc może to być świetny prezent bożonarodzeniowy dla siebie bądź dla kogoś. O Atonie można poczytać w naszych wpisach: tutaj i tutaj a także na BGG tutaj

aton

Zachęcam do udziału w konkursie i czekam na zgłoszenia!!!

Share

Comments 14

 1. Nagroda bardzo porządna! Dziś mija tydzień odkąd Aton dołączył do mojej skromnej kolekcji i w ciągu tych 7 dni zagraliśmy równo 24 partie! Zachęcam więc wszystkich do uczestnictwa w Stanley’owym konkursie

 2. @berni, jako mistrz fabularyzowanych raportów z gier masz duże pole do popisu. Strike of the Eagle mi się marzy ;)

  Aton to taki mega suchar, że opis wyglądałby następująco:
  „Dołożyłem dwa znaczniki do pierwszej świątyni, ale niestety żona miała czwórkę na kartuszu nr 2 i czwórkę na kartuszu nr 4, więc usunęła moje 2 dyski, dołożyła swoje, zajęła świątynię i wygrała”.

  Porywające, co?

 3. Porywające :)

  Strike za mało ograny, żeby pisać. Za to 2 grudnia kolejna rocznica Austerlitz, ale chyba już starczy Napoleon’s Triumph :>

 4. Ej no, ludzie!… Nie zasypujcie mnie tak zgłoszeniami bo mi skrzynkę zapchacie!!… Mam tylko 20GB…………………..

 5. Post
  Author

  zostało jeszcze 12 dni!! Jak na razie szanse na wygranie gier są OGROMNE ;) Czekam na zgłoszenia. Śmiało, nie czekam na niewiadomo jakie wypracowania. Troszkę inwencji i będzie! Sami nie wiecie jakie talenty pisarskie w Was drzemią :)

 6. Już tylko 6 dni zostało. Szansa na wygranie Atona wzrasta z każdym upływającym dniem! Zapraszam!!

 7. Post
  Author

  Cierpliwości proszę. Mam napięty dzień ale postaram się dziś jeszcze opublikować wyniki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *