Wiosenny konkurs planszoholika

mars Konkurs 10 Komentarzy

No Gravatar

Dawno temu już odgrażałem się, że będzie konkurs, ale jakoś tak nie po drodze było i nagrodę trzeba było wystrugać i zastanowić nad zadaniem, regulaminem itp. W końcu jednak udało się dotrzeć do momentu, kiedy konkurs może ruszyć. Jak wiadomo nasze państwo ma monopol na gry losowe, więc nie liczcie na łut szczęścia, a na swoje umiejętności. Ze względu na fakt, że stale szukam gier, które mi się spodobają, wymyśliłem sobie bardzo łatwy konkurs. Potrzebuję opisu/recenzji gry – najlepiej takiej, której nie mam, bądź przynajmniej nie było pisane o niej na planszoholiku. Im dłuższe tym lepsze :) Nie jest to warunek konieczny, ale przychylniej będę patrzył na takie opracowania ;) Co więcej – fajnie jak będą zdjęcia, ale tylko własne a nie z neta, bo takie sam sobie mogę znaleźć (dotyczy to także tekstów). Jeśli ktoś ma chęć lub możliwości, a nawet talent, to może być to nagranie wideo lub audio :) Następnie wybiorę z tego 3 opisy, które zostaną nagrodzone grą. Udało mi się coś na nagrody wykombinować i nie radzę marudzić :) Będzie na pewno Football Ligretto, które o dziwo znalazło się gdzieś na półce jeszcze jedno ;) Będzie też Der Palast von Eschnapur i Horus. Tyle mam w swoich zasobach do zaoferowania.

Przejdźmy więc do regulaminu.

REGULAMIN

 1. Organizatorem konkursu jestem ja czyli mars :)
 2. Czas trwania konkursu to 05.04.2012 – 24.04.2012 (zgłoszenia są przyjmowane od godz. 00:00 5-go kwietnia do godz. 24:00 24-go kwietnia).
 3. Zgłoszenia z materiałami do konkursu (teksty i zdjęcia) należy przesyłać na adres konkurs(małpa)planszoholik.pl.
 4. Do konkursu niezbędne jest podanie swojego nicka (podczas wysyłania zgłoszenia), pod którym użytkownik zarejestrował się na stronie planszoholik.pl. Jeśli nie macie nazwy użytkownika to najwyższa pora zerejestrować się na stronie http://planszoholik.pl/wp-login.php?action=register.
 5. Wysyłając zgłoszenie uczestnik konkursu potwierdza, iż jest autorem wysłanego tekstu/zdjęć/nagrania audio lub wideo i zgadza się na opublikowanie materiału na stronie planszoholik.pl.
 6. Ze zgłoszeń zgodnych z Regulaminem, zostaną przeze mnie wybrane 3 najciekawsze prace i nagrodzone.
 7. Ogłoszenie wyników odbędzie się do dnia 27.04.2012 na stronie planszoholik.pl.
 8. Nagrodami będą: 1 Miejsce – gra Der Palast von Eschnapur;  2 Miejsce – gra Horus; 3 Miejsce – gra Football Ligretto.
 9. Uczestnicy, którzy zajmą 3 pierwsze miejsca, zostaną poinformowani mailowo o wygranej. W odpowiedzi będę oczekiwał wysłania w ciągu 7 dni danych adresowych, niezbędnych do wysłania nagrody. Nagrody wysyłam tylko na terenie Polski.
 10. Wysyłka nagród odbędzie się niestety od 07.05.2012 (związane jest to z moim wyjazdem).

Zapraszam do udziału w konkursie. Niewielki wysiłek, a można zyskać grę za darmo.

Share

Comments 10

 1. No widzisz, chyba przestarzałe nośniki podałem tylko :) Oczywiście nagranie video i audio też jest możliwe.

 2. Post
  Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *