Eketorp

Chemik Aktualności 10 Komentarzy

No Gravatar

Jak by ktoś był zainteresowany, to na Amazonie UK jest Eketorp za 9,99 Funta + koszt wysyłki do Polski 5,65 Funta, więc dużo niżej niż gdziekolwiek u nas znalazłem. Oczywiście gra nówka :)

Share

Comments 10

 1. Dzięki za info. To ja tylko dodam, że ten Eketorp za 9,99 podlega pod super saver free delivery. Darmowa dostawa z Amazona jest już od 25 funtów, więc wystarczy, że 3 osoby się skrzykną, to każdy będzie miał za 10 funtów grę bez żadnych dodatkowych kosztów.

 2. Post
  Author

  Jak właśnie sprawdziłem, to nawet dwie wystarczy kupić i super saver free delivery działa. Nie wiem jak oni to liczą, ale już parę razy miałem zakupy poniżej 25 funtów i za darmo wysyłali :)

 3. Jakichś fajnych gier to nie mieli? :) Ale muszę obczaić, bo może jakąś knigę albo coś innego…

 4. @mars: uważaj, bo podpadniesz strasznie Osadnikowi :)
  Widzę, że tutaj każdy wybiera sobie ulubionych autorów i gani innych ;> Palmer – Wallace’a, Osadnik – Henna, Mars – Rosenberga… ktoś jeszcze ?:P

 5. @pan_satyros: to tylko kwestia czasu, w końcu zagrasz w Trajana, którego sprzątnąłeś tak szybko na forum :) A póki co Feld gefällt mir gut, więc możemy toczyć wojnę sprzymierzeni.

 6. @berni
  Zaskoczę Cię, bo Trajana sprzątnął ktoś inny – 2 minuty po wystawieniu oferty … ja kupiłem w Rebelu z rabatami.

 7. Czy ktoś chce tego Eketorpa? Mam nówkę sztukę w folii. Puszczę za te 9.99 GBP, czyli 50 PLN + ew. przesyłka. Możliwy odbiór we WRO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *