Nowe granie we wrocq

mars Imprezy 5 Komentarzy

No Gravatar

Avandrel wspomniał o evencie nowym więc wrzucam zajawkę. Nie pojmuję dlaczego nie zrobili gratislavii kolejnej. Czy to czymś oprócz nazwy się różni? Ponoć ci sami organizatorzy. Nie mogę chłytu marketingowego tu znaleźć. Tak czy inaczej możliwe, że jutro się zjawię, ale napierw musiałbym znaleźć opiekę dla dziecka. Ważne, że jest nowa możliwość sprawdzenia gier – im więcej tym lepiej.

A tu link avandrela

http://www.wroclaw.pl/festiwal_gier_planszowych__wroclaw_games_fest,1.dhtml.

Share

Comments 5

  1. Byłem, połaziłem, pozaglądałem ludziom na stoły, pooglądałem sprzedawane gry, z braku czasu w nic nie zagrałem, w loterii cogodzinnej nic nie wygrałem i poszedłem. Impreza super- dobrze, że coś takiego jest!

  2. Ja byłem w sobotę, dosłownie 5 minut około godziny 16. W porównaniu z Gratislavią (także tą na UP) dużo mniej osób było.

  3. Dzisiaj udało mi się na chwilę wstąpić jadąc na Biskupin. Nie kupiłem, nie pograłem, ale doszedłem do wniosku niepodyktowanego tym wydarzeniem, że powinna być impreza w plenerze po wakacjach – taki SpielenBreslauerFest.

  4. Bo o tem nic nie było słychać. Ja się dowiedziałem przypadkiem dzień wcześniej, a że akurat miałem w planach przeprowadzkę to olałem. Był gdzieś wywiad z organizatorem, w którym mówił, że formuła w jaką idzie Grati mu nie pasowała i postanowił zrobić coś po swojemu….

  5. Ja bym chętnie usłyszał jaką formułę miałby przyjąć ten konwent, bo naprawdę wszystko na pierwszy rzut oka wyglądało identycznie – ale jak już mówiłem byłem tylko przez chwilę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *