Pora na powrót

mars Ogólne 4 Komentarzy

No Gravatar

O Jezusiku, długo mnie tu nie było na poważnie. Życie to szczwana bestia i dyktuje swoje warunki. Tu wyjazd tam inne dziwne obowiązki i okazało się, że czasu na granie nie ma. Liczę na to, że teraz nastąpi zmiana, może nie od razu jakaś głęboka, ale spokojnie – nie wszystko od razu.

Na pół gwizdka uczestniczyłem w MH i w sumie wymieniłem 4 gry. Swoje wysłałem (fakt że z opóźnieniem kilkudniowym, ale nie miałem jak tego szybciej załatwić) i czekam na nowe tytuły. Najbardziej zależało mi na Blue Moon City, którego regulatnie wypatrywałem i nie upatrzyłem, aż tu na MH udało się :) Berni – dzięki za pośrednictwo w wymianie na Pionku :) Jeszcze dziś odezwę sie w sprawie odbioru a w zamian zapraszam na granie za jakiś czas :) Na półkę wskoczą też Zombiaki 2, które zawsze mnie ciekawiły a nie miałem odwagi ich kupić ;) To co mnie też ucieszyło to Neuroshima Hex a także Warior Knights, którego jako ciekawostkę traktuję.

Niestety nie udało mi się zasiąść z Jankiem do TS czego bardzo żałuję. Myślałem, że długi weekend będzie dobrą okazją, żeby to nadrobić, ale dostałem odgórny prikaz wyjazdu weekendowego. Oczywiście oznacza to, że zamiast z Jankiem w TS, zagram z żoną w jakiś inny tytuł. Nie wiem jeszcze gdzie jedziemy, ale na pewno 4 dni poza Wrockiem. Wezmę ze 2-3 tytuły, żeby można było coś pograć. Biorę też na pewno instrukcje do tego w co jeszcze nie grałem i do nowych tutułów i będę czytał – ze zrozumieniem oczywiście drodzy maturzyści ;)

Share

Comments 4

  1. @mars: nie ma sprawy, gra czeka w stanie idealnym. Pozwoliłem sobie zajrzeć do pudełka – będziesz miał nawet arkusze po wyciśniętych żetonach :D

    Neuroshima Hex jest naprawdę fajna, musimy koniecznie zagrać 2 v 2, zwłaszcza, że mam armie z dodatku Duel :>

    Ja próbuję rozgryźć mój nowy nabytek, który również odebrałem na Pionku, a w poza tym szykuję się do jutrzejszej pierwszej partii w TS. O dziwo również z Jankiem… może to ten sam? ;-)

  2. Skoro w Twoje ręce wpadł BMC to jak najszybciej postaraj się o cztery dodatkowe płytki, jeden mały kolorowy wydruk podnoszący frajdę z gry o kilka stopni. Ciekawe, jak podejdzie wam jedna z moich ulubionych gier…

  3. A co ciekawe to Warrior, który do Ciebie jedzie był też w moich rękach ;)

    Berni liczę, że szybko zagrasz i zadsz relację, bo pudełko dobrze się prezentowało na półce ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *