5% zniżki w sklepie na „R”

Stanley Ogólne 11 Komentarzy

No Gravatar

Oto poniżej mój urodzinowy kod na 5% zniżki w sklepie na „R”, wrzuciłem też na GamesFanatica ale nikt się nie kwapi więc może tu :) proszę się śmiało częstować, kto pierwszy ten lepszy! Z7DCKA3PW

edit: kod ważny do 29.05.2011

Share

Comments 11

 1. Hehe, a czemu to się krygować? Ktoś może nie wiedzieć co to za sklep, a chętnie by skorzystał z kodu.

 2. Stanley to oburzające, że podajesz nazwę sklepu w tak opiniotwórczych mediach jak holik ;-)
  Btw.: 5% do Rebela to i tak drożej niż w innych sklepach ;-) Żeby było dobrze, to trzeba mieć 15% co najmniej :P

 3. @berni
  w momencie kiedy masz kuriera za nic to już nie tak drogo :P zresztą najłatwiej to zobaczyć na i-szop.pl łądne porównanie cen plus szybkie sprawdzenie przesyłki już nie jest tak kolorowo. Korzystam wymiennie z Planszaka i Rebela. W jednym i drugim mam rabat, co ciekawe wiele osób stwierdza że Rebel jest najdroższy a Planszak najtańszy :) gdzie muszę powiedzieć (jako osoba w obu przypadkach nie może odebrać paczki na miejscu) tak naprawdę nie ma w ogóle różnicy… wychodzi się na to samo. Dorzucę jeszcze ciekawą opcję sklepu Wargamer (tam też się zaopatruje jako że jest na miejscu) mianowicie ceny gier są relatywnie wysokie (wyżej niż w R i P), ale jest opcja „potargujmy się” sypiesz ceną ze sklepu gdzie jest taniej i chłopaki logicznie Ci dają obniżkę do danej kwoty+wysyłka. Znowu wychodzisz prawie na to samo tylko nie musisz czekać (akurat Wargamer jest w Kielcach). Morał z tego taki że praktycznie zawsze płacisz tyle samo jeśli chodzi o rodzime sklepy z grami. Nie przytną Cię na jednym to na czym innym już tak.

  To co natomiast decyduje wg mnie, to opcja oszczędności przy zakupach na około 700-1000PLN. Tutaj już nie patrzysz na kuriera, ani cenę bazową gry, tylko na możliwości otrzymania korzystnych warunków w programach lojalnościowych na następne zakupy. I o ile mi wiadomo każdy z wymienionych takowe posiada. Czasem natomiast może się zdarzyć dodatkowa obniżka cenowa. Na tym polu jak na razie zaskakuje tylko Rebel (no ale jako ten najbardziej rozbudowany nie powinien tym dziwić). Mianowicie chodzi mi o łączone promocje i kody zniżkowe z talonami rabatowymi od „zapunktowanych” gdzie zyskiwałeś np 20-25% rabatu.

  PS. tak czy siak wybór sklepu w którym się ktoś zaopatruje powinien być zbudowany tylko i wyłącznie na preferencji własnej (odległość, możliwości rabatowania itp.)
  PSS. co do kodu rabatowego istnieje szansa że się nim zaopiekuję :D tylko do kiedy można z niego skorzystać?

 4. Ano właśnie zapomniałem napisać do kiedy kod jest ważny. Niestety tylko do 29.05.2011. Ale jak widać może się nie zmarnuje :)

 5. no tak scovron, wszystko zależy od tego gdzie kto mieszka, dla Wrocławian Planszak jest w zdecydowanej większości przypadków najlepszym adresem!!! Planszak żądzi!!!!!

 6. he he, ja mam nadzieję, że po takiej reklamie rabat mi urośnie w Planszaku!!! ;)

 7. Mój urodzinowy rabat już przepadł, ale jak ktoś chce to odstąpię kolejny jaki dostałam z okazji Dnia Dziecka.
  Ja w najbliższym czasie nie planuję zakupów.
  Póki co zabieramy się jak pies za jeża, za Brassa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *