Z braku planszy

mars Ogólne 2 Komentarzy

No Gravatar

Ostatni tydzień minął pod znakiem pracy, imprezowania i pobytu poza domem. W tym przypadku wszystko było ściśle związane przez co nie dość, że cały tydzień mało spałem to jeszcze wątrobę trochę zmęczyłem. Oczywiście na planszówki nie było czasu, ale przytrafiło się trochę grania hazardowego. Ruletka i Blackjack przyciągały gości i chyba każdy się dobrze bawił – w końcu każdy ma w sobie coś z hazardzisty. Jankowi udało się prawie rozbić bank, aż go ze stołu wyrzucili w czwartek :)

Niestety w przyszłym tygodniu powtórka z rozrywki, więc nie widzę opcji grania na planszy. Czuję jakieś objawy odstawieniowe, ale nie mam siły na granie. Za chwilę idę znowu spać.

Niestety nie dostałem pozwolenia na wizytę na Grati ponieważ powinienem w końcu czas spędzić z rodziną. Rozpocząłem od odespania i spaceru rowerowego. Pograliśmy w Carcassonne z małą, porysowaliśmy i zbudowaliśmy kilka konstrukcji klockowych. Wieczorem jakiś romantic film ma być ponoć.

Jutro będę na chwilę u Stanley’a, ale czuję, że też nie będzie okazji do grania w jego urodzinowe Carson City. Niestety jest to okres bardzo niesprzyjający graniu jednak mam nadzieję, że pod koniec maja już wrócę do tego co lubię i będzie trochę więcej czasu na cokolwiek.

Mam nadzieję, że u innych nie ma takiej posuchy jak u mnie.

Share

Comments 2

  1. U mnie posuchy a graniu absolutnie nie ma: czwartek – Brass, piątek – Brass, sobota – Wikingowie, niedziela – Brass. Nagraliśmy się na zapas, bo obecny tydzień zapowiada się na growo-ascetyczny z racji obowiązków familijnych.

  2. Niestety mimo usilnych starań nawet ja jeszcze w urodzinowe Carson City nie zagrałem… Ale za to na piątkowym spotkaniu z Grzesiem i osadnikiem zagraliśmy w Thurn und Taxis (moja kochana żona też się dała skusić a co najlepsze ograła nas). Potem był jeszcze Dominion, Famiglia i Lądek Wallace’a o którym już osadnik zdążył napisać. Tak więc na szczęście u mnie posuchy planszowej nie ma! Dodatkowo na urodziny zostałem obdarowany trzema grami: Trans Europa z dodatkiem, Tabu i Go West więc radości miałem co niemiara!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *