Przegięcie

mars Ogólne 17 Komentarzy

No Gravatar

Na jakiś czas robię przerwę w zakupach. To się wymyka spod kontroli. Mówię zdecydowane nie kolejnym namowom i ofertom pod moim adresem. Nie będę pisał co znalazło się w zbiorach ponieważ nie mogę się narażać na pewne niedogodności domowe. Wprawdzie miejsce jeszcze jest, ale jak tu wytłumaczyć, że 12 nowych pudełek trafia w ciągu miesiąca pod strzechę. Połowa już jest na regale więc git, ale co pozostałymi sześcioma. Kolejna sprawa – kiedy będę w to grać? Tu nie ma co się gorączkować – jak dobrze pójdzie to do 80-ki dożyję. Dopalanie w postaci gier pomoże mi zachować światły umysł do końca życia, więc jeszcze 50 lat grania zostało! Będzie czas pograć.

Mam nadzieję, że 4 gry dla Sofci stanowią dobrą odpowiedź na moje wariactwa i ewentualny wyrok ze strony żony zostanie złagodzony.

Share

Comments 17

 1. Przecież te gry to inwestycja. Trzymaj w dobrym stanie i jak tylko będą out of print sprzedasz za podwójną cenę :)
  Wiem, co masz na myśli, dlatego walczę ze sobą i 3 z 4 zamówionych gier są oficjalnie na sprzedaż. Ciągle w folii…

 2. ja też ze spiele offensive rozpakowałem tylko jedną
  reszta w folii „na prezenty” :)

 3. No tak…
  doszedłem ostatnio do wniosku, że gdybym realizował konsekwentnie moją wishlistę powiedzmy sprzed kilku miesięcy, to miałbym już wszystkie gry, które wtedy chciałem. A tak.. ciągle coś nowego, zawsze schodzę z tej ścieżki i kupuję 5 innych gier, wihslita ciągle się zmienia i nawet jak dzisiaj ma 3 pozycje (naprawdę ma 7), to jutro będzie pięć nowych. :/

 4. Dobra, nieważne…
  właśnie oglądam dwustronną planszę EiT, cieszę się płóciennym workiem i szukam polskiej instrukcji ;>

 5. ja na razie trzymam w folii
  będę rozpakowywał w miarę rozgrywania, a na razie powoli z tym idziemy
  ze spiele offensive rozfoliowałem Carolusa – wyglada slicznie, trochę kojarzy mi się z El Grande
  chyba się żonvwe spodoba

 6. @GoldenDragon – Twój komentarz utkwił na dobre w spamie, dopiero teraz go odgrzebałem – to pewnie dlatego, że pisałeś o wyprzedaży części gier i filtr uznał to za coś złego ;)

 7. Ja przystopowałem z kupowaniem i póki co dobrze mi z tym :) Mam na półce parę gier, w które zagrałem raz albo w ogóle i powiedziałem sobie, że czas na eksploatację tych tytułów. Ciekawe jak długo wytrzymam :)

 8. Post
  Author

  @GoldenDragon – oj tam od razu mszczę. Może przez Święta przejrzę to raz jeszcze, bo przyznam, że zmęczyłem się czytaniem recenzji a co najważniejsze w punkcie 3-cim mam poważne zaplecze naukowe, więc zdecydowanie nie mogę się zgodzić :)
  @Stanley – też coś czuję, że długo nie wytrzymasz ;)

 9. spoko, spoko. Dam radę, obecnie nie widzę nic na radarze co koniecznie chciałbym mieć. Essen minęło, przyjrzałem się nowościom i nie widzę nic dla siebie koniecznego. Jest więc szansa, że przynajmniej do kolejnego Essen wytrzymam :)

 10. Post
  Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *