Przegięcie

mars Ogólne 17 Komentarzy

No Gravatar

Na jakiś czas robię przerwę w zakupach. To się wymyka spod kontroli. Mówię zdecydowane nie kolejnym namowom i ofertom pod moim adresem. Nie będę pisał co znalazło się w zbiorach ponieważ nie mogę się narażać na pewne niedogodności domowe. Wprawdzie miejsce jeszcze jest, ale jak tu wytłumaczyć, że 12 nowych pudełek trafia w ciągu miesiąca pod strzechę. Połowa już jest na regale więc git, ale co pozostałymi sześcioma. Kolejna sprawa – kiedy będę w to grać? Tu nie ma co się gorączkować – jak dobrze pójdzie to do 80-ki dożyję. Dopalanie w postaci gier pomoże mi zachować światły umysł do końca życia, więc jeszcze 50 lat grania zostało! Będzie czas pograć.

Mam nadzieję, że 4 gry dla Sofci stanowią dobrą odpowiedź na moje wariactwa i ewentualny wyrok ze strony żony zostanie złagodzony.

Share

Comments 17

 1. Przecież te gry to inwestycja. Trzymaj w dobrym stanie i jak tylko będą out of print sprzedasz za podwójną cenę :)
  Wiem, co masz na myśli, dlatego walczę ze sobą i 3 z 4 zamówionych gier są oficjalnie na sprzedaż. Ciągle w folii…

 2. ja też ze spiele offensive rozpakowałem tylko jedną
  reszta w folii „na prezenty” :)

 3. @Osadnik: ciągnie mnie też w stronę Twojego Mare Nostrum, może chciałbyś odstąpić? :D

 4. Ja już jestem na etapie „wyprzedaży” części gier i tak nie mam czasu w nie grać :)

 5. Na półce leży i spozierają na mnie Eufrat z Tygrysem. Rozfoliować czy nie? Walka wciąż trwa…

 6. No tak…
  doszedłem ostatnio do wniosku, że gdybym realizował konsekwentnie moją wishlistę powiedzmy sprzed kilku miesięcy, to miałbym już wszystkie gry, które wtedy chciałem. A tak.. ciągle coś nowego, zawsze schodzę z tej ścieżki i kupuję 5 innych gier, wihslita ciągle się zmienia i nawet jak dzisiaj ma 3 pozycje (naprawdę ma 7), to jutro będzie pięć nowych. :/

 7. Dobra, nieważne…
  właśnie oglądam dwustronną planszę EiT, cieszę się płóciennym workiem i szukam polskiej instrukcji ;>

 8. ja na razie trzymam w folii
  będę rozpakowywał w miarę rozgrywania, a na razie powoli z tym idziemy
  ze spiele offensive rozfoliowałem Carolusa – wyglada slicznie, trochę kojarzy mi się z El Grande
  chyba się żonvwe spodoba

 9. @GoldenDragon – Twój komentarz utkwił na dobre w spamie, dopiero teraz go odgrzebałem – to pewnie dlatego, że pisałeś o wyprzedaży części gier i filtr uznał to za coś złego ;)

 10. Ja przystopowałem z kupowaniem i póki co dobrze mi z tym :) Mam na półce parę gier, w które zagrałem raz albo w ogóle i powiedziałem sobie, że czas na eksploatację tych tytułów. Ciekawe jak długo wytrzymam :)

 11. Post
  Author

  @GoldenDragon – oj tam od razu mszczę. Może przez Święta przejrzę to raz jeszcze, bo przyznam, że zmęczyłem się czytaniem recenzji a co najważniejsze w punkcie 3-cim mam poważne zaplecze naukowe, więc zdecydowanie nie mogę się zgodzić :)
  @Stanley – też coś czuję, że długo nie wytrzymasz ;)

 12. spoko, spoko. Dam radę, obecnie nie widzę nic na radarze co koniecznie chciałbym mieć. Essen minęło, przyjrzałem się nowościom i nie widzę nic dla siebie koniecznego. Jest więc szansa, że przynajmniej do kolejnego Essen wytrzymam :)

 13. Post
  Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *