Odpoczywać i grać!

mars Ogólne 2 Komentarzy

No Gravatar

Coś mi niezbyt szło na wyjeździe. Najpierw dostałem od żony w poniedziałek w Brassa i we wtorek dwa razy w Zostań Menadżerem. Za drugim razem w ZM byłem o włos bo zabrakło mi 4 dołków, ale jednak nie udało się. Nie zmienia to faktu, że gram, gram, gram. Wtorkowa solowa, pełna partyjka Le Havre’a przyniosła 217 punktów i uznałem, że to ogrom punktów. Środa była mam nadzieję przełomowa. Zaczęliśmy od Le Havre’a na pełnych zasadach – jak do tej pory tylko wariant skrócony gościł na stole. Gra trwała 2:15 i po raz kolejny udowodniła, że gra jest prześwietna. Co się okazało mój wynik solowy z poprzedniego dnia wcale nie był rekordowy. W duelu wycisnąłem 281 vs. 226 żony. To przywróciło mi wiarę we własne siły na tyle, że po południu wygrałem w ZM. Samo granie w zupełności wystarcza, ale jak się od czasu do czasu wygra to wraca wiara we własne siły. Na dzisiaj zaplanowany jest Brass, ale trwają jeszcze negocjacje czy nie będzie znowu Le Havre. W każdym wypadku jesteśmy na pozycji win-win. Zobaczymy jak nam się będzie dziś układać.

Mała też nie ma co narzekać. Miała okazję rozegrać z nami chyba z kilkanaście partii Grzybobrania, W Sadzie i jakiejś durnej gry Calineczka i Tomcio Paluch znalezionych na miejscu. Ambitnie pomyślany jest wybór dodatkowego rzutu kostką, stania jednej kolejki albo przejścia kilku pól w przód lub w tył – producenci i autorzy chyba wiedzą co oznacza dobra gra dla dziecka i jego rodziców.

Share

Comments 2

  1. Le Havre to moje bezwzględne must have ale czekam na urodziny- mam nadzieję, że żona podejdzie do tematu poważnie :) Fajnie mars, że udało Ci się gosiczka zagonić do Brassa, ciekawy jestem jak kolejne partie? Ja mojej żonki chyba nawet wołami do Brassa nie zaciągnę choć wciąż wierzę, że cuda się zdarzają…

  2. Post
    Author

    No właśnie tak średnio wyszło z Brassem, ale za to Le Havre się zakorzenił na dobre i chyba lepiej przeszedł niż Agricola (z czego też się bardzo cieszę)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *