Zaproszenie historyczne

mars Imprezy 0 Komentarzy

No Gravatar

Dostałem dziś pewną informację, którą z chęcią udostępniam Wam – planszoholikom. Inicjatywa jest godna uwagi – nie ukrywam, że jak każda inna związana z planszówkami – pod warunkiem, że jest godna uwagi ;)

Poniżej treść ogłoszenia parafialnego. Niestety 25-26 jestem na urlopie poza Wrockiem, więc mnie ominie to, ale może chociaż Eleanor_Rigby zda relację z przebiegu po jej zakończeniu :) Mam nadzieję, że frekwencja dopisze.

—————————————————————————————————-

Sądzisz, że możesz zmienić bieg dziejów? Marzyłeś, aby wcielić się w postać znaną z podręczników historii? Teraz masz okazję! Zmierz się z wielkimi bitwami, budową średniowiecznego miasta, politycznymi intrygami oraz różnego rodzaju wydarzeniami, które na stałe wpisały się w historię ludzkości. Instytut Historyczny Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza wszystkich młodych amatorów przeszłości do udziału w dwudniowych warsztatach z grą historyczną. Startujemy w piątek 25.02.2011 roku o godzinie 12:00 w budynku Instytutu Historycznego przy ulicy Szewskiej 49. Koszt wejściówki na imprezę 10 zł. Ilość miejsc ograniczona. O udziale w dwudniowej zabawie decyduje pierwszeństwo nadsyłania zgłoszeń – formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Instytutu Historycznego (www.hist.uni.wroc.pl). Prosimy o wysłanie wypełnionego formularza na nasz adres e-mail: zagracwhistorie@gmail.com . ZAGRAJCIE Z NAMI W HISTORIĘ!

—————————————————————————————————-

Ja też zapraszam!

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *