Pytanie od czytelnika :)

mars Wskazówki 6 Komentarzy

No Gravatar

Dzisiaj sprawdzając maile z planszoholika trafiłem na pytanie, na które nie jestem w stanie odpowiedzieć. Postanowiłem spytać Was i może uda się pomóc a jak nie to przynajmniej wiadomo, że próbowaliśmy :)

Oto apel czytelnika (z trochę poprawioną pisownią ;)

Witam. Poszukuję gry bardzo starej (ok. 1998r) jest to gra przestrzenna o tematyce horroru i były tam różne mechanizmy jakieś pułapki które się uruchamiało wrzucając czaszki. Nie pamiętam jak się nazywała ta gra, coś jak nawiedzony dom lub straszny dom. Proszę o pomoc.

Przyznam szczerze, że nie kojarzę, nie miałem kontaktu z takim czymś.  Strzelam, że to raczej taka dla dzieciaków typu Scooby-Doo Nawiedzony Zamek, ale ten tytuł to jakiś świeży jest raczej.

Znacie coś innego w tym stylu?

Share

Comments 6

  1. Post
    Author

    Faktycznie, są tam jakieś czaszki turlane. Palmer chyba jak zwykle niezawodny :) sprawdzę czy o to chodziło

  2. Grało się w to swego czasu. Był to szlagier dzieciństwa wraz z Pułapką na myszy i Scotland Yardem.

  3. Hah pamiętam te świecącą w ciemnościach czaszkę :) parę lat później centrum planszy czyt. wieże wykorzystałem w całkiem niezłej makiecie do chronopii :> po wyłamaniu wewnętrznych zapadek na rozrzut czaszki powstawał niższy poziom wieży a na górze po wypiłowaniu i wyrównaniu miejsca z trumną i wystających kawałków muru dobudówka z zadaszeniem jako idealne miejsce dla łuczników i chronomanty… kurcze idę odkurzyć figurki :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *