Gdzie są moje komentarze?

mars Wskazówki 11 Komentarzy

No Gravatar

Niestety ostatnio jestem przeładowany robotą i to nie tylko w pracy, ale i w domu, więc na nic nie ma czasu. Dlatego też pewnie trochę opuściłem planszoholika, ale mam nadzieję, że choć weekend będzie ciekawszy. Nawet nagrodę dla naszego zwycięzcy Palmera dopiero dzisiaj zapakowałem i jutro wyślę. Na szczęście Palmer to wyrozumiały i dojrzały człowiek, który nie podał mnie do sądu ;)

Nie będę tutaj się niestety merytorycznie rozpisywał, bardziej technicznie. Dostaję czasem zapytania dlaczego komentarze nie pojawiają się od razu. Odpowiedź jest dość prosta. Jestem wyznawcą wszelkich teorii spiskowych i dlatego:

– pierwszy komentarz danego użytkownika zanim zostanie opublikowany czeka na zatwierdzenie

– komentarze zawierające aktywne linki czekają na zatwierdzenie

Spytacie: czy to jest normalnie? Odpowiem: cholera wie! Ja nie jestem normalny to dlaczego zasady mają być normalne :)

Z drugiej strony nie usunąłem jeszcze żadnego komentarza w historii bloga. Oczywiście nie wliczam w to spamu, który z automatu jest blokowany.

Share

Comments 11

 1. Właśnie miałem o tym pisać do ciebie, jako zapalony planszoholik, czytający tego bloga od prawie początku jego istnienia, jestem zbulwersowany, że mój komentarz z linkiem czekał na zatwierdzenie.

  Żądam, abyś przede mną uklęknął i kupił mi jakąś planszówkę! :D

 2. poooq jest wyjątkiem, jego komentarze regularnie usuwam…
  Lepiej zapobiegać niż leczyć…
  ;)

 3. Eat my shorts!

  PS. A właśnie Marsie, skoro uważasz, się, za takiego fana Simpsonów, że masz Homera w avatarze, wyzywam cię oficjalnie na konkurs „wiedzowy” o tym genialnym serialu. Na świadków wzywam wszystkich obecnych! Przyjmujesz propozycję? To przy okazji rozkręci trochę Offtopową część bloga!

 4. melduję się jako pierwszy świadek ale arturion powiem Ci od razu, że porywasz się z motyką na słońce- mars nie tylko ma Simpsona w avatarze, mars JEST Simpsonem!!!!

 5. Stanley, z całym szacunkiem dla marsa, ale nie jestem pewien czy oglądał wszystkie odcinki simpsonów po kilkanaście razy? Bo ja tak :)

  PS. Tak tak, grzeszę pobierając odcinki Simpsonów na komputer, ale to jest oznaka wielkiej miłości mojej do nich, zaledwie kilka sezonów wydano w Polsce (aktualnie na nie zbieram :) )

 6. [znieważenie on]

  To jeszcze raz ja, sorrki Stanley, nie zrozumiałem, że chodziło ci o to, że Mars to gruby, nadużywający alkoholu, osobnik z kredą w mózgu – niczym Homer :D

  [znieważenie off]

 7. A propos wyzwania, postaram się jutro pewien drobiazg pokazać we wpisie o ile się wyrobię z czasem. Poza tym:
  Po pierwsze primo – jestem za stary na takie zabawy
  Po drugie primo – nie mam na to czasu
  Po trzecie primo – co nie wykręcę jakiegoś numeru telefonu to mam w słuchawce komunikat: The fingers you have used to dial are too fat …
  Po czwarte primo – tematy offtopicowe niech zostaną offblogowe, pomimo że dotyczą The Simpsons.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *