Mam nagrodę, nie mam konkursu :/

mars Konkurs 5 Komentarzy

No Gravatar

Czasami w życiu są sytuacje paradoksalne. Ta jest chyba jedną z nich. Chciałem robić konkursy, gdyż zawsze wzbudzają one zainteresowanie i dodają emocji. Oczywiście brakowało mi nagród, bo każdy wie jak ciężko jest kogoś namówić do konkursu nie oferując za wygraną nagrody. Nic dziwnego – konkurs to czytając w wikipedii Publiczne przyrzeczenie nagrody za określoną czynność lub jej zaniechanie lub za najlepszy rezultat, spełniające przyrzeczone warunki, z określonym terminem ubiegania się o przyrzeczoną nagrodę w rozumieniu art. 919-921 Kodeksu cywilnego”. Z kodeksem cywilnym jestem na bakier, ale nagrody już rozdałem i chyba nikt nie narzekał jeszcze – oczywiście oprócz tych co nie wygrali :) Dużo ich nie było, ale sam jestem sponsorem i jednak najpierw wrzucam mięcho do garnka, później kupuję sobie grę a dopiero wtedy mogę coś zasponsorować :) Może dlatego zbyt często nie ma to miejsca.

Dzisiaj jednak oświadczam, że dysponuję nagrodą. Niestety brakuje mi konkursu i czuję pustkę w głowie. Do tej pory przeprowadzone konkursy raz się spotkały z większym zainteresowaniem raz z mniejszym a ja chciałbym jednak, żeby było większe :) Otwieram w takim razie sesję propozycji na konkurs. Na razie określiłem ramy czasowe i myślę o 2 tygodniach trwania. Nagroda mam nadzieję, że ciekawa. Pewnie nie jakiś wypas, ale do zgarnięcia za darmochę  – nawet wysyłkę opłacę, nie musicie do Wrocka przyjeżdżać ;) Nadarzyła się okazja i w ten sposób mam do rozdania grę EMERALD. Na BGG można ją znaleźć tutaj http://boardgamegeek.com/boardgame/3452/emerald. Wersja niemiecka, gra niezależna językowo, ale mam tylko wersję angielską instrukcji.

Mam nadzieję, że znajdą się chętni na poszerzenie swojej kolekcji i mam nadzieję, że szybko odpalę konkurs. Jakieś propozycje? :)

Share

Comments 5

  1. Proponuję następujący konkurs: ten kto sprzeda mi Twilight Struggle za 50 zeta, zostanie zwycięzcą i dostanie nagrodę w postaci gry Emerald :)

  2. Proponuję nagrodę dla osoby, która wymyśli najlepszy konkurs na tę nagrodę, tylko pozostaje pytanie jaką metodą wybierzemy metodę głosowania…

  3. Post
    Author

    No dobra mam już konkurs gotowy. Jutro ruszy :) Niestety pomysł odgrzewany, ale sam uczestniczyłem w takich i byłem zaangażowany. Szkoda, że nie wygrałem, ale cóż. Jak się nie spodoba to nie wiem co… Przez miesiąc nie będę grał w ramach pokuty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *