Prezencik się należy

kobra Ogólne 12 Komentarzy

No Gravatar

Ostatnio nachodzą mnie pewne myśli. A początek im dało Wasze chwalenie się nowymi grami! Może to zazdrość, może chęć posiadania czegoś nowego, ale rozważam kolejny zakup. Koronnym argumentem dla Rada, którego muszę przekonać do tego pomysłu, jest fakt, że należy mi się prezent z okazji rocznicy. A gra wydaje się być idealnym prezentem bo oboje będziemy z niej korzystać.
Znalazłam informację, że wydawnictwo Portal wydało nową grę. Mowa tu o karcianej Neuroshimie. Ja co prawda za tym typem gier nie przepadam, no ale czegóż nie robi się dla ukochanego.Ta gra to 51. Stan, nie za bardzo sobie wyobrażam takie karciane bitwy, ale być może zaryzykuje.

51stan

Jedynym problemem jest brak czasu na rozgrywki. I to jest broń Rada. Aczkolwiek z drugiej strony dobrze jest mieć wybór jak już przyjdzie co do czego. No i jest  przynajmniej  na co popatrzeć. Choć serce me raduje się i jednocześnie krwawi, gdy widzę moje leżące odłogiem pudła. Zapewne biedaczki czują się porzucone.

Share

Comments 12

 1. Uspokoję Cię, że gra poza światem nie ma nic wspólnego z Neuroshimą. Nie ma tutaj bitew tylko budowanie a czas rozgrywki, jeśli gracze są szybcy, to pewnie może zejść do 30 minut, ale najczęściej ok. 1h.

 2. Post
  Author

  Nawet mnie zachęciłeś.Szczególnie tą krótką rozgrywką. Neuroshime znoszę bo jest krótka. Szybko dostaje po łomot i mam z głowy.

 3. Post
  Author
 4. Post
  Author
 5. avandrel raczej wie co mówi twierdząc, że jeszcze nie ma tej gry w sprzedaży.

  Tak poza tym to wydaje mi się, że spodoba mu się. Jeśli klimat Fallouta jest wyraźny to na pewno mu się spodoba. Swego czasu byliśmy zafascynowani postapokaliptyczną wizją świata w tamtej formie.

 6. Wierzysz Avandrelowi, a nie mi?? Skandal. Ale serio w przedsprzedaży można już zamówić i na początku października ma być. Więc w zasadzie jak się tak zastanowić to racja, że kupić nie można a jedynie zaklepać sobie.

 7. Rad, co mnie zaskoczyło, ochoczo zareagował na propozycję nowej gry. Teraz czekamy na premierę, obym nie pożałowała tego wyboru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *