Plany

kobra Ogólne 6 Komentarzy

No Gravatar

Po ostatnim wielkim graniu u mnie znów cisza :( Ech, gdzie te czasy kiedy człowiek mógł grać kiedy chce i w ogóle mógł robić co chce?? Cóż tak to jest jak się zaczyna dorosłe życie hehe. No ale dziś planuje dla mnie i dla Rada wieczór we dwoje :) Ale nie będzie to to co pewno myślicie, bo zamierzam szybko pozbyć się potomka i wyciągnąć Cywilizację: Poprzez Wieki! Mam nadzieję, że uda nam się zagrać w pełną wersję. Oczywiście to są tylko plany, a co z nich wyjdzie to czas pokaże. Ze swojego  już długoletniego doświadczenia (niestety) wiem, że plany często pozostają tylko planami. Realizacja to już inna sprawa, no ale cóż to byłoby za życie bez nadziei?

Share

Comments 6

  1. Ja dzisiaj rodzinnie i ze znajomymi. Kłodzko, Nachod i Nove Mesto nad Metuji
    Do tego kratę browczyka czeskiego zwiozłem, trochę wina, syr i takie tam czeskie specjały. Miałem nadzieję, że dziś coś jeszcze po powrocie zagram, ale dość późno zajechaliśmy i odpada, aha no i nie ma z kim zagrać :)
    Kobra a co to znaczy szybko pozbyć się potomka. Chyba kuratora trzeba by Wam tam podesłać ;)

  2. A w czeskich Tesco lub tym odobnych nie ma planszówek ? Bo mam około 700koron na zbyciu, a ile lentilek można kupować :)

  3. No właśnie patrzyłem na gry, ale tylko standardowo co u nas w markecie Ryzyko, cluedo, jakieś dla dzieci. Lentilek dużych 35 opakowań dasz radę kupić :)

  4. Szkoda, bo taka Doba Kamena kosztuje około 700koron. Trzeba będzie zostać przy standardowym zestawie: Haribo, lentilki i batoniki Deli :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *