Dziwny jest ten świat

mars Ogólne 13 Komentarzy

No Gravatar

Dzisiejszy wieczór mimo, że nie należał do obfitych pod względem grania to jednak był związany z tematem gier. Buszowałem na BGG w poszukiwaniu czegoś ciekawego. Przeglądałem trochę recenzji i innych tematów związanych z grami. Po raz kolejny utrwaliłem się w przekonaniu, że muszę kupić jakąś grę :) Powiem wprost – powinni zabronić tego całego intermetu czy jak mu tam. Tyle w nim pokus i świństw. Wszędzie piszą kup sobie grę planszową, ta jest dobra a ta jeszcze lepsza. Ohyda. Mącą tylko zwykłemu człowiekowi w głowie i nie dają spokojnie spać!

Przez to wszystko muszę sobie kupić w końcu Blue Moon City. Weź tu tylko znajdź coś w rozsądnej cenie! Masakra. Świat stanął na głowie.

Do tego wszystkiego jeszcze nie wiadomo kiedy znowu zagram w coś. Zaraz chyba przeczytam sobie chociaż jakąś instrukcję :) Kurcze no nałóg to jednak straszna rzecz. Może jak kiedyś wyjdę z tego to napiszę książkę i może będę prowadził jakieś terapie. To jest myśl. Tylko najpierw weź tu rzuć ten nałóg.

Share

Comments 13

 1. Co do Blue Moona to strasznie wysokie ceny ma. Polska wersja jest nieosiągalna, a ang. jak jest to kosztuje 129zł. Na forum jest używka za 8dych z przesyłką ;)
  Widzę, że nie tylko ja jeden jestem tak zboczony że przeglądam bgg, żeby pooglądać jakieś ładne meeple czy żetony. Z instrukcjami nie jest lepiej, jak wskazuje mój folder „intsrukcje” przerobiłem ich już 150 :)
  Polecam do poczytania świeży polskie towar Magnum Sal, dzisiaj pojawiła się instukcja ;)

 2. dzis prawie kupiłem Blue moon ale mnie przelicytowali w ostatniej sekundzie. Czekam na nastepną okazję, na pewno cos utrafię

 3. Ja szukam dalej BMC. Może upoluję. A ten za 80zeta na forum to był na allegro za 60zł wystawiony, ale nie miałem dostępu do kompa, żeby zalicytować :) Na 80zł to pudło jest w beznadziejnym stanie. Małe obtarcia są dopuszczalne, ale takie zaorane to już nie bardzo (a takie małe zboczenie)

 4. No nie, no nie!Tak rzadko tu zaglądam i chyba muszę zacząć robić to częściej!Mój mąż -MARS- ostatnimi czasy przestał konsultować ze mną jakiekolwiek zakupy dotyczące gier! Po prostu nagle się dowiaduję, że mamy nowe 4 gry!Ostatnio dowiedziałam się o tym od Stanleya zanim gry dotarły do nas!I widzę, że mój mąż przymierza się do czegoś następnego! I jak tu terapeutyzować innych, gdy w domu mam planszoholika i powinnam wysłać jego na terapię! Kochanie, przywołuję Cię na forum do porządku!Proszę o swoich planach mówić żonie! Czuję się pominięta w decyzjach dotyczących tak ważnych spraw!Sprzedałeś Descendenta i uważaj, bo teraz kolej na Horror w Arkham….jak nie będziesz słuchał żonki ;-)

 5. Post
  Author

  Masakra, takie upokorzenie i to publicznie. Tak jest kochanie zaraz Ci przyniosę kapcie :)
  Ile razy mam mówić, że DESCENTA a nie Descendenta! A od HwA to proszę z daleka bo zadbam o to, żeby w szafie nie było miejsca na więcej ubranek :)

  Stanley Ty zdrajco!

 6. Co, wojna domowa?? Trzeba było mówić, żeby trzymać język za zębami, to bym trzymał a tak to wypelałem… Ja też w negocjacjach z żoną przy zakupie nowej gry używam argumentu ubraniowego. Ubranek w szafie przybywa więc dlaczego gier ma nie przybywać. Dodatkowo z ciucha cieszy się jedna osoba, a taką grą naraz można nawet i 6 osób nacieszyć!!

 7. Ubranka cieszą też innych ludzi jak patrzą na wasze żonki!
  A Skarbie, miejsca w szafie i tak już nie ma, bo coraz więcej gier w domu i nie ma już gdzie ich trzymać! Kobra, cieszę się, że po mojej stronie stoisz :-))

 8. @Mars
  To chyba nie widziałeś mojego pudła z BMC :D
  Ale kosztowała mnie ona tylko 50zł i to wersja ang. czyli z porządną wypraską. Wychodzę z zasady, że pudełkiem się nie gra. Ważne żeby elementy w śrpdku były w dobrej kondycji.

 9. @Żona&Kobra – marny Wasz los
  @Palmer – trochę racji, ale za 80 zeta, takie pudło … nie bardzo to widzę. Za 50zeta też bym łyknął z zamkniętymi oczami ;)

 10. Straszne rzeczy się tutaj wyprawiają! Aż jestem przerażony :P Okrzyki „Zdrada! Hańba!”, jakieś zawiązywanie konfederacji przeciwko Marsowi, aj aj, Wielka Plansza nie patrzy na takie coś przychylnie i ześle grzeszników do krainy zła :D

 11. Post
  Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *