To już jest koniec!

mars Ogólne 11 Komentarzy

No Gravatar

Tak właśnie, wczoraj przeżyłem totalne załamanie. Los nie sprzyja nam ostatnio i jakoś tak pod górkę.

W związku z powyższym kończę ze wszystkim. Tymczasem nic mi się nie chce. Deprecha.

Chyba potrzebuję nowej gry …

Share

Comments 11

 1. mars, chyba potrzebujesz potężnego resetu… W najbliższy weekend polecam schlanie się do nieprzytomności i odbudowanie psychiki poprzez niedzielnego kaca…

 2. Post
  Author

  I to jest genialny pomysł, sobota na reset jest doskonała. Pozdycham w niedzielę to mi głowa się wypróżni …

 3. A do mnie wczoraj dotarł Carcassonne Big Box! 180 kafli do wyciśnięcia, zarąbista rzecz, od razu lepiej się czuję:D

 4. Ja przed wyjazdem, żeby odświeżyć ten tytuł dokupiłem Karczmy i Katedry z gratisową rzeką i też się cieszyłem na wyciskanie, ale jako że była to skandynawska wersja to żetony właściwie same wypadały. Nie było tyle radpchy, ale przynajmniej nie ma pozostałości po wypychaniu. Swoją drogą to szkoda, że nikt nie wpadł na to by kafelki w polskich dodatkach miały mały symbol dodatku. KiK są tak zrobione, więc chcąc grać bez nich bez problemu będę wstanie odzielić te kafelki od pozostałych.

  Mars wybierz grę zamiast alkoholu ! Na popijawę pewnie stówa pójdzie, a za to może wpaść tytuł którym się będziesz cieszył dłużej niż parę godzin :)

 5. Marsie, dobra wiadomość dla Ciebie- Antike jest znowu dostępna w sklepie na „R” i to w bardzo korzystnej cenie!!

 6. No więc reset nastąpił i to nie tylko mój ale i całego planszoholika. Dzisiaj szumu trochę słyszę, ale nie jest źle. Ja ostatnio jestem ekonomicznym alkoholikiem. Coraz mniejsza ilość jest w stanie sponiewierać mnie. Chyba się starzeję. Na szczęście i tak reset nic mnie nie kosztował bo teść był sponsorem ;) No a jeśli chodzi o gry to info od Stanley bardzo mnie ucieszło i już się szykuję do Antike. Może we wtorek będzie u mnie. Zobaczymy bo w międzyczasie czaję się na 3 używki w dobrej cenie ;) Ale byłbym wniebowzięty jakbym 4 gry skubnął. Tak czy inaczej nawet jak się nie uda to chociaż skromną Antike przygarnę :) Aha i nie mogę zapominać, że za niespełna 2 miechy moje urodziny, mam nadzieję, że żona pomyśli nad prezentem :)

 7. Post
  Author
 8. No widzisz, ale za to dupa ze mnie, czekałem z zakupem Antiki i skończyła się ta po taniości :( No nic jakoś trzeba żyć dalej, ale dzisiaj kolejne dołujące wieści. Czekanie na gry jest jednak fajne …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *