Fajny, ciepły, letni dzień

mars Rozgrywki 4 Komentarzy

No Gravatar

Dzisiaj zupełny lajcik. Zero stresów i zastanawiania się nad problemami życia. Rowerki rano, obiadek, rowerki po południu z radem i kobrą i pociechami a po rowerkach 2 krótkie meczyki w Football Ligretto. Ja z radem vs. żonka z kobrą. Ale były emocje. Krzyki i nawoływanie, kibice na trybunach szaleli. Pierwsza rozgrywka była bardzo wyrównana i ledwo wygraliśmy 5:4. W drugiej grze rad się rozkręcił i już było 5:2. Niestety musieli wracać z małym do domu bo wiadomo, kąpiele, karmienie, spanie i takie tam nudne sprawy. Gra bardzo wciąga i chce się grać dalej. Co ważne byliśmy na trzeźwo :) Gra idealnie się nadaje do piwa (tu a propos posta poooqa w sprawie używek), myślę że do innych raczej by nie pasowała. Co więcej kobiety bardzo dobrze się odnajdują w tej grze ponieważ wnosi sporo ożywienia i dobrej zabawy. Tak jak już pisałem najlepiej grać od 4 osób w górę i lepiej parzyście. Im więcej osób tym większa zadyma i zabawa, ale i bardziej gardła sobie zedrzecie. Konieczne jest duża ilość płynów, aby nie odwodnić organizmu.

Przy okazji ustaliliśmy z kobrą, że musimy po egzemplarzu Zostań Menadżerem kupić na dniach. Znajdą się ze dwie?

Share

Comments 4

 1. Przyznam szczerze, że jestem zaskoczona tą grą. Spodziewałam się typowo męskiej rozgrywki, a tymczasem obie z Gosiakiem super się bawiłyśmy :) Ciekawa jestem jak wrażenia Palmera, bo Arturion zapewne z niecierpliwością czeka na swój egzemplarz :)

  Co do Menadżera, to faktycznie decyzja zapadła. Bierzemy po jednym egzemplarzu. Choć pewno i tak najczęściej będziemy grywać razem :)

 2. hehe dobra ta gierca. Prostota zasad i emocje oraz tempo rozgrywki sprawiają, że cieszę się niezmiernie z własnego egzemplarza :)

 3. Football Ligretto wymiata :D
  W ogóle nie wiem jak można grać w wersję niepiłkarską. Emocji i dobrej zabawy masa, sam bym pewni po ten produkt nie sięgnął, jeszcze raz wielkie dzięki sponsorze nagród ;) Myślę, że jest to teraz nasz imprezowy filler nr 1.
  Nawet jest tu więcej związku rozgrywki z tematem niż w większości pozycji Knizi ;)

 4. Post
  Author

  To prawda Palmer, gra jest bardzo „klimatyczna” :) i na prawdę emocje jak na stadionie ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *