Battles of Westeros

mars Aktualności 6 Komentarzy

No Gravatar

Dawno nie przeglądałem zapowiedzi na Galakcie a tu proszę, planują wydanie Battles of Westeros.

Jest to pozycja dla 2 graczy, którzy będą rozgrywać epickie batalie z książek Pieśni Lodu i Ognia. Co ważne – w grze jest około 140 plastikowych figurek co pewnie brzmi zachęcająco, ale wszystko jest w porządku dopóki nie usłyszymy ceny – w oryginale to raptem 250 PLN. To co mnie skutecznie na początek zniechęca to mechanika z Battlelore. Oczywiście nie oznacza to, że jak ktoś nie lubi Battlelore’a to nie będzie lubił i Battles of Westeros. Zastanawiam się czy polska premiera razem z oryginałem czyli w okolicach lipca/sierpnia. W każdym razie kolejna ciekawa kobyłka się zapowiada.

Share

Comments 6

  1. Jestem wielkim fanem Pieśni Lodu i Ognia i strasznie mnie korci, ale wiem, że kolega kupi te gre na 100%. Pozostaje poczekac i potestowac : ). Gra bedzie wydawana podobnie jak karcianki LCG, a co za tym idzie bedzie sporo dodatkow, zapewne z nowymi figurkami, armiami rodow itd :)

  2. Chętnie przyjże się tej grze jako fan pieśni lodu i ognia, jak i Battlelore. Ciekawi mnie również jak FFg podeszło do zakupionej mechaniki od Days of Wonders. taka sama kolon Battlelore z innymi figurkami i flufem, Czy się postarali

  3. Strasznie kusi. Jednak największy dla mnie problem toto, że chodzi tylko na 2 osoby.

  4. O ile mi wiadomo grę maja wykonać na mechanice z Battlelora. A właśnie do niej wyszedł dodatek o nazwie epic pozwalający grać 4 osobom, nie powinno być problemu z wykorzystaniem go w BoW.

  5. Post
    Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *