Drugi etap konkursu – abstrakcja

mars Konkurs 14 Komentarzy

No Gravatar

Wyniki pierwszego etapu dziś po południu jak wrócę do domu i przejrzę wszystkie maile. Tak jak pisałem jutro może posprzątam na stronach bo trochę dziwnych słów na stronach pojawiło się (obrazków też :)

Pierwszy etap wymagał trochę pracy i wysiłku, natomiast drugi jest konkursem plastycznym :) Wróć. Konkursem fotograficznym.

Zadanie jest banalne: bierzecie aparat i swoją ulubioną grę i robicie „zaskakujące” zdjęcie. Hm, w sumie to mistrzostwa dalej trwają i etap drugi też miał dotyczyć MŚ, więc co by tu dodać..? O właśnie! Piłka nożna. Na zdjęciu musi być wasza ulubiona gra planszowa i piłka nożna w ciekawej konfiguracji. Do zdjęcia proszę o krótki opis w stylu „Co autor miał na myśli” – jak wiadomo nie każdy pojmuje sztukę i można mu pomóc czasem. Kto prześle najciekawsze zdjęcie ten wygrywa. Proste zasady co? Kto w komisji? Samozwańczo mars, do tego kobra (nie miała wyboru) i Stanley jako zapalony fotograf (nawet z sukcesami w jakichś konkursach fotograficznych). Na przysyłanie zdjęć macie tydzień. Skrzynka zamykana jest 24.06 o godz. 24:00. Proszę nie przysyłać zdjęć jakichś kosmicznych rozdzielczościach – limit to 1Mb. Adres na jaki wysyłacie zdjęcia to jak zwykle konkurs(małpa)planszoholik.pl.

A zatem zapraszam do nadsyłania prac :)

Share

Comments 14

 1. A to jest jakaś osobna nagroda, czy etapy sa łączone ?
  Może na jedną się załapię cufalem jak będzie ich kilka :D

 2. Jakby podejść abstrakcyjnie i wzorować się na scenie z Piły, to można ja też potraktowaą jako piłkę nożną ;)

 3. Ja myślę, że Mars nie powinien Was ograniczać i ja jestem za tym aby to była piłka w każdym pojęciu a nie tylko czarno-biała i okrągła. To będzie dopiero abstrakcja.

 4. Post
  Author

  Może być więcej zdjęć, im więcej tym lepiej :)

  Nagroda osobna oczywiście, pierwszy etap ma osobną nagrodę, drugi osobną i trzeci jak będzie to też :)

 5. To wyslę masę, licząc na nagrode specjalna :D
  A zdradzisz co będzie nagrodą w II etapie? :)

 6. Post
  Author

  tak jak pisałem przed konkursami, to samo co w I-szym :) w końcu konkurs piłkarski a ta nagroda najbardziej mi pasuje do tego tematu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *