Pogoda a gry planszowe

kobra ... a gry planszowe 3 Komentarzy

No Gravatar

Ech…  od kilku dni mamy typowo planszówkową pogodę. Z domu nie chce się wychodzić (współczuję tym co muszą) wieje i leje choć to maj. Taka aura sprzyja tyko graniu, choć z drugiej strony obserwuję dość powszechnie występującą chandrę z powodu braku słońca i bóle głowy. A to już może przeszkadzać w graniu. Doprawdy jak się patrzy przez okno to się wszystkiego odechciewa… nawet grania :( A to już może bardzo zaszkodzić planszoholikom i w konsekwencji jedynie pogorszy obecny, już nie najlepszy, nastrój. Dlatego proponuję apap lub kawkę i wtedy można poprawić sobie nastrój zasiadając przy planszy.

Share

Comments 3

  1. apap na polepszenie nastroju? Chyba ze dwie paczki trzeba by łyknąć. Nastrój faktycznie średni, ale cóż się dziwić – słońca brak dla przykładu ja bez słońca nie daję rady. Najpierw mnie zima wykończyła, teraz wiosna…
    Pogoda jest idealna do połączenia dwóch elementów – klimatu barowego ze światem planszówek. Polecam zatem lekkie i przyjemne klimaty planszowe z „paroma procentami” … (koniec wypowiedzi).

  2. Pogoda przeokropna, fakt, dużo kawy, fakt, zniechęcenie, fakt, ale na poprawę humoru w taką pogodę najlepszy jest bezapelacyjnie odcinek lub dwa ulubionego serialu. Ja ostatnio odświeżam sobie „Poszepszyńskich” i jest git! Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *