Smażona ryba a gry planszowe

mars ... a gry planszowe 3 Komentarzy

No Gravatar

Wczorajszy obiad nieszczęśliwie nosił znamię smażonej ryby. Trochę skojarzyło mi się to ze stołówką i nawet nie wiem czemu. Oprócz standardowej surówy i ziemniaków był dorsz i łosoś. Niewiele zjadłem ponieważ nie przepadam za rybą. Żona natomiast wciągnęła dużo więcej i nawet jej smakowało. Ja standardowo zagryzłem obiad rybny jakąś kiełbasą wygrzebaną z lodówki.

W międzyczasie dałem znać radowi, że zjawimy się u nich na partyjkę MEQ – wyczekiwaną już chyba od dwóch miesięcy. Mieliśmy dać znać wcześniej żeby kobra wysłała małego w krainę snu o odpowiedniej porze – na to potrzebowała odpowiednio długiego czasu. Wszystko było zgodnie z planem i zapowiadała się niezła rozgrywka. Moja radość powoli narastała jednak przed godziną 19 moja ukochana żonka zaczęła coś przebąkiwać o herbacie miętowej. To była bardzo zła przesłanka – ona nigdy nie pije miętówy. Potem akcja potoczyła się już szybko – jęki i stęki i marudzenie.  Rozbolał ją strasznie brzuch i zdecydowaliśmy się odwołać wizytę w świecie planszy. O godzinie 21 gosiczek już spał i nie było mi dane stłuc Saurona.

Myślę, że każdy widzi jak zgubne może być jedzenie smażonej ryby. Smażona ryba ma bardzo negatywny wpływ na życie planszoholika. To mnie umacnia w przekonaniu o tym, że smażone ryby szkodzą.

Share

Comments 3

  1. No to i tak dobrze, że nie jedliście ryby olejowej lub maślanej.
    Ja zawsze jak jestem nad morzem je wcinam są przepyszne (bliżej im do smaku kurczaka niż do ryby) i znakomicie czyszczą żołądek wraz z przewodem pokarmowym. Czyszczenie odbywa się po około kilku, kilkunastu godzinach po zjedzeniu ;)
    Nie będę tu wrzucał linków ale polecam sprawdzić co to za gatunek ryby na necie, coby ktoś Wam w przyszłości głupiego żartu nie zrobił. W/w rybki trzeba jeść świadomie.

  2. O maślanej tylko słyszałem i właśnie podobne informacje jak podał vaski – boję się pomyśleć jak ucierpiałaby moja „grywalność” po takiej rybce ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *