Trik-Trak – polski Madoff ;)

mars Aktualności 3 Komentarzy

No Gravatar

Przypadkiem rzuciłem okiem przed chwilą na gamesfanatica i ostatni post dotyczy Trik-Traka. Zainteresowani mogą się wczytać w posta na stronie http://www.gamesfanatic.pl/2010/05/14/uwaga-na-sklep-trik-trak/

Ja ze swojej strony dorzucę coś oczywiście, ponieważ korzystałem kiedyś z ich oferty. Jak tylko pojawił się ten sklep a ja jeszcze mieszkałem w Wawce to zachciało mi się kupić Pandemica. Pytam wujka googla gdzie mam się udać po najtańszą grę o nazwie Pandemic. Wujcio wskazał kilka sklepów, ale po dokonaniu selekcji padło na Trik-Traka, szczególnie że odbiór w Wawie i jeszcze w miarę niedaleko. Pamiętam, że pierwsze zamówienie miałem o 5% taniej jeszcze i w końcu zapłaciłem za gierkę 68zł z groszami. Umówiłem się po odbiór osobisty, chyba u jednego z właścicieli na tyłach Puławskiej. Jakoś tak było, że odebrałem chyba od jego babci lub rodzicielki, ponieważ jego nie było. Nagoniłem im wtedy kilku klientów, bo spodobały mi się ceny. Znajomy wtedy w przedsprzedaży SpaceHulka kupił.

Później długo nie korzystałem z ich usług i dopiero któregoś razu Stanleyowi zamówiłem też Pandemica na prezent od teściowej :)

Kolejny raz przypomniałem sobie o Trik-Traku jak zrobili swój program lojalnościowy, ale jakoś nie wywarł on na mnie wrażenia. Aha jeszcze akcja „Wykastrowałem kuriera i jeździ za darmo”, z której prawie skorzystałem.

Szczerze powiedziawszy wróżyłem lepszą przyszłość Trik-Trakowcom, ale cóż biznes is biznes. Mam nadzieję, że planszoholicy, którzy skorzystali z ich sklepu odzyskają swoje pieniądze albo chociaż gry :)

Polecamy

Share

Comments 3

  1. Ten smutny koniec jest dużym argumentem za tym, aby płacić przy odbiorze.

  2. Post
    Author

    albo odbierać osobiście, albo kupować w sprawdzonych sklepach, albo stacjonarnie.
    Ciekaw jestem czy to na pewno koniec

  3. Kupa szumu, rozgłos a na koniec okaże się, że taką kampanie reklamową wymyślił właściciel hehehe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *