Duplikacja AI – kopia niezamierzona

scovron Czarny rynek 8 Komentarzy

No Gravatar
Tym razem wyskakuję z ogłoszeniem drobnym. Bowiem znajomi zrobili mi prezent… Androida. Widać jestem naprawdę fanatyczny jeśli co najmniej ośmiu osobom przychodzi na myśl sprezentowanie mi tej samej gry. Takoż i właśnie stałem się właścicielem drugiego egzemplarza Androida. I mimo uciechy totalnej chciałbym zaoferować odsprzedanie tegoż ciągle zafoliowanego i nienaruszonego egzemplarza. (cena 170PLN) proszę o mail kontaktowy w komentarzach.
Share

Comments 8

 1. Ja podziękuję, ale gdybym nie miał swojej wersji Androida to może bym skorzystał ;) Zapraszam w takim razie innych nieposiadaczy – scovron pozbywa się zabawki

 2. Ja też podziękuję. Descent i jego rozszerzenia zajęły moje fundusze na długo.
  Chyba że zaplanowana wymiana części moich space marins, na imperial nie dojdzie do skutku. a miarę szybko ich sprzedam, to rozważę tą ofertę o ile będzie aktualna, chociaż czekam też z niecierpliwością na wydanie Dungeon questa, nie wiem czy nie odłożę na niego pieniędzy.

 3. Nie wiem czy oferta jest aktualna ale może byłbyś zainteresowany wymiana na:
  Horror w Arkham z faraonem, i złotym skarabeuszem, dodatkowo mógłbym dorzucić, lub zamiast jeden/parę zestawów Dungeoneera, mam wszystkie za wyjątkiem epika, lub i frakcję chaosu z Warchamer invasion, Oprucz tego mam Warzone mutant chronikles bitewniaka zestaw startowy dwie frakcje z dodatkowym zestawem figórek, nie ruszane w stanie surowym. Wchodzi w rachubę wysyłka w Polsce znajomy leci do domu w przyszłym miesiącu to mógłby wysłać wymienić, mieszka w okolicy Krakowa?
  A przy okazji czy moglibyście podesłać mi na maila polską instrukcje do tej gry? Byłbym bardzo wdzięczny.

 4. Post
  Author

  Generalnie odłożyłem go zafoliowanego na półkę i leży sobie taki nieużywany podczas gdy drugi egzemplarz katuję średnio co tydzień czasem co dwa :] jeżeli chodzi o wymianę to raczej szperałbym za „Chaos in the old world” (zaczałem mieć na niego chrapkę) z dopłatą do andro, albo właśnie sprzedaż wymienionego i dopłacę i kupię chaos…

 5. Chaosu niestety nie mam tak w skrócie podałem co mam w zasadzie na wymianę. Dokładniejsze info zawsze mogę podać na maila, jakbyś zmienił zdanie, to myślę tez ze HwA Polska wersja z dwoma karcianymi dodatkami jest dobrą ofertą, ;)

 6. Post
  Author

  ermmm no tak tylko ze arkhama mam ze wszystkimi aktualnie wydanymi dodatkami w wersji angielskiej

 7. Szkoda, rozumiem ze dungen err i chaos z warhammera invasion (mam go całkiem sporo, w razie czego to co mam mogę wrzucić na dexboxa) nie interesuje Cię?

 8. Post
  Author

  chyba łatwiej będzie jak wypisze co mam/y w ekipie grającej którą oramy raz/dwa razy w tygodniu:
  Arkham Horror + wszystkie dodatki do „lurker at the threshold”
  Battlestar Galactica + wszystkie dodatki do „exodus”
  Android
  Cywilizacja
  Magia i Miecz + wszystkie dodatki (druga edycja wydanie sfery)
  Gwiezdny Kupiec
  Mechawojownik
  Squad Leader
  4x Warhammer Inwazja + większość dodatków (każdy box ma około70-80% dodatków)
  Gra o Tron + Clash of Kings
  Twilight Imperium + Shattered Empire
  Runebound
  Warcraft
  Dominion
  no i troche minigierek typu Spadamy, Wiochmen 2, Prawo Dżungli, Zombiaki
  Chyba tyle … choć możliwe że o czymś zapomniałem. Głównie staramy się celować w gry dla wielu osób (5-8), i najczęściej jednak kupujemy ze stajni FFG. Dlatego osobiście wolałbym odsprzedać ten egzemplarz Androida żeby coś z owej stajni sobie następnego dobrać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *