Descent rozszerzenia

Saandorin Ogólne 4 Komentarzy

No Gravatar

Zdobyłem w końcu Descenta, po prawie 3 tygodniowym oczekiwaniu, dorzuciłem do niego od razu Well of Darknes. Nie zawiodłem się – gra jest świetna, a w szczególności jest godna polecenia rpgowcom, którzy z różnych powodów nie mogą – nie chcą grac w zwykłe sesję.

Zastanawiam się w jakiej kolejności zakupić następne. Które warto, a które nie. Przeczytałem recenzje każdego, ale jak już kiedyś wspomniałem sucha recenzja niewiele mówi. Może ktoś grał posiada w swojej kolekcji lub ma na ich temat większą wiedzę niż ja.

Share

Comments 4

 1. Ja mam osobiście wszystko, co jest do descenta no oprócz książeczki z kilkoma scenariuszami bo szkoda kasy skoro masz Road to Legend :D (dodatek obowiązkowy) zamienia i tak bardzo dobra grę w boską! ;) Dodatek zamienia pojedynczy scenariusz w epicka kampanie, gdzie pan zła ma już swoja postać i trzeba go powstrzymać jak również bohaterowie w miarę kampanie ewoluują uczą się nowych umiejętności. Gra staje się jeszcze bardziej RPG. Kampanie gra się tygodniami co jest najlepsze ;) .Reszta dodatków służy mi jako uzupełnienie do RtL by pan zła i bohaterowie mieli większy wybór w skilach kartach przedmiotach potworach.
  Pozdrawiam Grzechu
  Pozdrawiam

 2. Ciekawa opcja z tym Road to Legend, aczkolwiek jak bohaterowie nie mogą przejść pierwszej mapy to co dopiero cały scenariusz ;) Fakt, że jakby młócić w to często to kilka miesięcy by wystarczyło

 3. Post
  Author

  Z przejściem scenariusza nie jest tak źle jeżeli tylko wystawimy 4 bohaterów przy rozsądnej grze MP zaczyna mieć problemy ;)
  A co do road to leged dziękuje za informacje.
  Tylko teraz nasuwa mi się pytanie Grzechu napisałeś że road to legend zmienia styl rozgrywki itd… A co z sea of blood wydaje mi się po przejrzeniu zawartości że jest to bardzo podobny dodatek? Czym się różnią poza sposobem podróży, który z nich jest bardziej opłacalny więcej wnosi do rozgrywki?

 4. Post
  Author

  A moje pytanie bierze się dodatkowo stąd że w sklepie mają tylko Sea of blood :( A jeżeli zamówię to nie wiadomo kiedy dotarłby road to legend

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *