Dzień pochmurny, dzień barowy

mars Ogólne 7 Komentarzy

No Gravatar

Trzeci dzień długiego weekendu okazał się być smutną, barową wersją radosnego i ciepłego dnia na plaży na Borneo. Klimat sprzyja egzystencjalnym przemyśleniom i ewentualnemu dołowaniu się. Odwiedzili nas dzisiaj znajomi, więc chociaż trochę porozmawialiśmy i poopowiadaliśmy historie, które miały miejsce od ostatniego naszego spotkania. Kolega Paweł nawet odwiedził kiedyś planszoholika, ale dodał, że na razie nie za bardzo wie o co tam chodzi :) Cóż każdy ma swoje hopla.

Chciałbym dzisiaj w coś zagrać, ale nie wiem w co. Wątpię czy żona zechce ze mną w Descenta zagrać. HwA pewnie też nie wchodzi w grę. Za SmallWorld też nie przepada. Pewnie wyskoczy znowu z Agricolą, Puerto Rico, Wysokim Napięciem lub Caylusem. Tygrys i Eufrat, Cywilizacja PW i Pandemic  to też nie są jej faworyci, Android od 3 osób a w inne ja nie mam natchnienia. Na lekkie łatwe i przyjemne Carcassonny, Wikingi, Fasolki czy Dominiony też nie mam ochoty. Chyba nadszedł czas na nową grę :)

Na razie próbuję zrobić kartę przedwiecznego, ale ma być bardzo realny, więc nie jest to takie łatwe. Zastanawiam się nad atakiem i modyfikatorem do walki. Jak tylko go dopracuję to zaprezentuję co mi wyszło.

Mam nadzieję, że u Was lepszy nastrój panuje, bo ja popadłem w marazm. Klimat w Polsce nie bardzo mi sprzyja. Jakbym miał pomysł na życie w cieplejszym klimacie to chętnie bym wyemigrował do Hiszpanii, Portugalii albo i dużo dalej na zachód – Meksyk byłby ciekawą opcją, ale co tam robić? No nic chyba poszukam nowej gry – może to poprawi mój nastrój :)

Share

Comments 7

 1. To może z Antiką wpadnę do Was? Lub ewentualnie z Agricolą z Torfowiskiem? A może jeszcze Zostań menadżerem? Jakiś odzew?

 2. Za to u nas jest całkiem fajnie, Słonecznie choć nie za ciepło właśnie skończyliśmy małą batalie w battlelore. Niestety maluch już wstał więc następna dopiero wieczorem.
  Z gier widziałem ostatnio Hours Heresy, zapowiada się ciekawie.

 3. Post
  Author

  Stanley – ciekawi mnie Torfowisko, jeszcze nie graliśmy, więc można by spróbować. Antika też mogła by być, ale kusi mnie też Zostań Menadżerem. Kurcze daj wybór to zawsze jest problem. Przywieź wszystkie :) Najbardziej jednak zostań menadżerem bym pograł.

 4. Post
  Author

  Saando – Horus też zapowiada się ciekawie, klimat WH40k zawsze mnie interesował. Tylko znowu 250zetaków, dopiero co z Descentem popłynąłem, teraz coś bardziej lajtowego :)

 5. Spoko, wezmę wszystkie 3 :) myślę, że spokojnie można dwie partyjki rozegrać, zadecydujemy na miejscu i w porozumieniu z Twoją cudowną małżonką, w końcu kobiecy głos jest jak najbardziej szanowany i ceniony!!

 6. No i pięknie się odbyło o czym zapewne mars jutro napisze :) Oby więcej takich wieczorów!!!

 7. U nas wieczorne pożegnanie z długim, majowym weekendem odbyliśmy przy próbie ratowania chińskiej wioski przed złowrogimi inkarnacjami Wu-fenga. Grało się bardzo przyjemnie, udało man się dojść do kolejnych konsesusów, co zaowocowało kolejnym (drugim w historii) zwycięstwem (na pięć rozegranych wczoraj prób). Ghost Stories cały czas utrzymują swój poziom, wysoka trudność motywuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*