Rozwiązanie konkursu!

mars Konkurs 12 Komentarzy

No Gravatar

Na wstępie podziękuję za udział w konkursie wszystkim. Najbardziej dziękuję tym, którzy napisali w miarę sensowne zachęty dla ich ulubionej gry. Nie będę ukrywał, że spośród 16 osób biorących udział w grze, raptem 7 wydało mi się sensowych. Może to moja wina, może nie do końca przemyślałem formułę konkursu. Cieszę się jednak, że trochę osób postanowiło wziąć udział w zmaganiu o nagrodę. Nie bardzo wiem tylko jak takie słabe odpowiedzi przyszły w niektórych przypadkach. Sorry, że tak piszę, ale zbyt wiele nie wymagałem. Tak czy inaczej każda z 16 osób biorących udział w konkursie  dostała po minimum jednym głosie zgodnie z obietnicą. Kilku użytkowników wypełniło opcjonalne punkty z Facebookiem, za co też dostali dodatkowy punkt. W sumie w losowaniu wzięło udział 27 głosów (wliczając bonusowe z facebooka i za dobry opis). W sumie po raz pierwszy byłem gospodarzem losowania i było całkiem nieźle. Bezstronność komisji zapewniła moja córka, która gmerała rączką w słoiku w celu wylosowania szczęśliwca – była bardziej przejęta ode mnie :)

Nie owijając w bawełnę….

AND THE WINNER IS…

chubby_chucks

Po pierwsze gratuluję i mam nadzieję, że użytkownik chubby odpowie na mojego maila w terminowym czasie. Pozwolę sobie dodać (mam nadzieję, że zwycięzca się nie obrazi), że chubby_chucks był bardzo leniwym i biernym czytelnikiem naszego bloga. Znalazłem tylko jeden komentarz na naszym blogu – optymista powiedziałby „Zawsze lepiej niż zero” :) Miejmy nadzieję, że Chubby może chociaż ma szansę więcej grać niż pisać. Przypominam, że jeśli nie dostanę maila zwrotnego w ciągu 3 dni to losuję wśród pozostałych graczy!

Po drugie to co pisałem w opisie konkursu – chciałbym otrzymać recenzję z wygranej gry po jej przyswojeniu. To nie był żart i kategorycznie będę domagał się takiej recenzji! Oczywiście jak jej nie dostanę to zjawi się u chubby’ego_chucksa (jak to odmieniać?) koleżeńska pomoc smutnych panów, którzy wiedzą jak przekonać do pewnych rzeczy ;) Żartuję, ale fajnie by było jakbyśmy mieli opis tej gry, ponieważ jest dość rzadka i wszyscy byśmy chętnie przeczytali coś więcej o grze CHINA! Może w ten sposób zyskamy nowego aktywnego użytkownika – nie wiem, ale mam taką nadzieję.Dodatkowo nagroda będzie stanowić także wartość dodaną do naszego bloga i wszyscy na tym skorzystamy.

Jutro postaram się umieścić co wartościowsze opisy na blogu, gdyż jest szansa, że kogoś zachęcą do jakiejś gry.

Ostatnia informacja dotyczy kolejnego konkursu, który na razie ma dopracowaną w 90% mechanikę i tylko nagrody nie ma ;( Postaram się coś wykombinować. Nowy konkurs będzie bez losowania i będzie stawiać na umiejętności gracza! Będzie dla ludzi, którzy lubią szukać informacji, kojarzyć fakty i są skłonni przegrzebać całego planszoholika (Jabulani).

Raz jeszcze gratuluję i zapraszam do odwiedzania naszego bloga nie tylko jak mamy konkursy :)

http://www.fantasyflightgames.com/ffg_content/descent/faq/descent-v-1-3.pdf
Share

Comments 12

 1. Już odpowiedziałam na maila i bardzo się cieszę z wygranej, a brak aktywności usprawiedliwiam ograniczonym dostępem do internetu (tak, to jest możliwe w dzisiejszych czasach). W zasadzie to raczej sprawdzam maile i wysyłam w szkole, a czasem jak zostanę w pracowni komputerowej to przeglądam różne strony, w tym planszoholika, ponieważ bardzo lubię gry planszowe.

 2. Aha, oczywiście obiecuję, że napiszę recenzję o grze, którą wygrałam, mam nadzieję, że dotrze cała, będę musiała sprawdzać na poczcie, bo różnie u nas listonosz dostarcza przesyłki

 3. Ja jednak mam nadzieję, że częściej będziesz pisywała. Przyda się jeszcze jedna kobita :)

 4. Na pocztę trzeba uważać, zwłaszcza gdy chodzi o nagrody konkursowe. poooq może Wam o tym cos opowiedzieć ^^

 5. Prawda, Poczta Polska połknęła 100 kart ze Skarabeusza, który szedł do Palmera. Jeśli korzystacie z jej usług to tylko poleconym z potwierdzeniem.

 6. Post
  Author

  Akurat o tym dobrze wiem, oprócz pracy etatowej sporo handluję na allegro i prowadziłem dwa sklepy internetowe, więc mam to w miarę opanowane :) Zasada jest jedna – Nie ufaj poczcie i nigdy nie wysyłaj nie poleconym. Polecony nawet jak zaginie to po 14 dniach roboczych + 30 dni na rozpatrzenie reklamacji z reguły otrzymujemy zwrot kasy (do 120zł) nawet jak list był nieubezpieczony :)

 7. Chociaż BSG, które szło do mnie z Olsztyna przyszło po 24godzinach od wysłania. W dodatku było zapakowane tylko w papier, a dotarło bez szwanku. Czasami poczcie też się coś uda.

 8. Kurier też nie raz potrafi nawalić np zostawi paczkę u sąsiadów a z nimi różnie bywa i szukaj wiatru w polu. Cóż trzeba wybrać jedno z dwojga złego i liczyć na szczęście :)

 9. Gra jest bardzo ciekawa. Grałam już kilka razy z rodzicami i z bratem. Niebawem postaram się napisać recenzję, zgodnie z obietnicą :) Szkoda, że nie ma wariantu 2 osobowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *