200…

rad Ogólne 7 Komentarzy

No Gravatar

Ubiegłem wszystkich!!! Nikt nie jest taką łajzą jak ja, żeby w sobotni wieczór siedzieć i postować na planszoholiku :D . Zauważyłem, że będzie to dwusetny post, więc szybciutko do klawiatury… Do tego sobie jeszcze jako pierwszy skomentuję :P. A tak na poważnie to naprawdę fajnie, że jest jakieś miejsce, gdzie mogę opisać jak mnie oszukują podczas gry, jak gram i jak dobrze, że mars zaraził nas planszoholizmem. Co prawda nie robię tego często, ale za to w jakim stylu ;). Teraz będę polować na 1000 wpis…

Share

Comments 7

 1. Brawo Jasiu! Gratulacje, nagrodą była wyłączność na wpisanie 500 sensownych postów w ciągu najbliższego kwartału. Za każdy bezsensowny kara w postaci 2 dodatkowych sensownych :)

 2. Co rusz to nowe rekordy :)
  Choć rekordu postów z poprzedniego miesiąca nie pobijemy, a przy najmniej nie będzie to spektakularna przewaga.

 3. Poooq – to za tysięczny komentarz wygrałeś dożywotnie uczestnictwo w życiu planszoholika. Miesięcznie musisz napisać 100 sensownych postów i wstawić 500 sensownych komentarzy. Ale sypię nagrodami.
  A tak na serio to coś jest w tych okrągłych wartościach, że kuszą, radują i budzą emocje, często jest to reakcja podświadoma, na którą nie mamy w ogóle wpływu.

 4. Post
  Author

  dlatego jak się dowiedziałem, że w pobliskim solarium co 10te opalanie jest gratis podświadomie tam pobiegłem! Cóż kusiło, kusiło i skusiło. Złote zgłoski zostały zapisane na kartach historii. Gratulacje wszystkim rekordzistom i posiadaczom okrągłych rocznic ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *