Hej wam ziemianie

arturion Ogólne 5 Komentarzy

No Gravatar

Mam do was szybkie pytanie! :)
W Rebelu (a co! Mars mógł, to i ja podam nazwę sklepu w którym się zaopatruję) jest bardzo fajny pod względem cenowym Galaxy Trucker, wiem, że któryś redaktor Planszoholika zakupił tą grę. Dlatego pytam jak się sprawuje? Czy po kilku tygodniach od zakupu wciąż jest fajna i dobra? :)

Share

Comments 5

  1. Grę kupił mars ale jest u nas :)
    Niestety nie była grana wystarczającą ilość razy aby móc powiedzieć coś więcej poza tym co już pisaliśmy na planszoholiku.
    Jeśli lubisz kosmiczne klimaty to kup, to całkiem zabawna gra :)

  2. Gra jest zabawna i raczej do piwka, więc młoda młodzież raczej nie powinna się interesować tym tytułem :) Tak na serio to gra jest super, ale jako przerywnik i na imprezy. Chyba niekoniecznie pozycja obowiązkowa.

  3. A co do Rebela – jak nie było jeszcze konkurencji i był tylko Rebel to tam kupowałem. Dzisiaj wolę dać innym zarobić (Rebel i tak swoje na nich też zarobi) szczególnie, że Rebel jest bardzo drogi.

  4. Rebel jest trochę jak sklep nie dla idiotów i żer dla skner razem wzięty. Idziesz tam (jak nie jesteś idiotą to cię wpuszczają) macasz towar, trzaskasz drzwiczkami, wciskasz membranę i ślinisz cd, po czym wychodzisz i zamawiasz towar przez neta za 3/4 ceny.
    Odnośnie gry to zabawa jest świetna, zwłaszcza przy układaniu statku oraz w momentach, gdy część statku odpada bo została trafiona przez ogień nieprzyjaciela.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *