Decyzje

kobra Ogólne 14 Komentarzy

No Gravatar

Klamka zapadła. Niebawem, prawie na pewno w tym tygodniu dojdą nam dwie nowe gry :) Jedna z nich jest jedną z najbardziej popularną grą na planszoholiku, a druga to gra której nawet mars nie ma hehe  Piszę tak, bo mars posiadanajwiększą znaną mi kolekcją gier. Choć pewno zbiory jakie niektórzy z Was posiadają są bardziej imponujące. Co jakiś czas zaskakuje mnie zawartością swojego gigantycznego pudła. Choć pewno on sam uważa, iż posiada skromną kolekcję planszówek, którą trzeba szybko powiększyć hehehe. Dodam, że niestety mars z żoną to jedyni znani mi gracze, a szkoda. Gdyby było ich więcej, to miałabym większe  możliwości na zapoznanie się z nowymi grami, ale nie ma co narzekać. Dobrze, że w ogóle jest z kim i w co grać :) Choć cały czas próbuję zapoznać moich znajomych z tym tematem :) Może kiedyś zaproszę ich, wystawię kilka gier i pogramy parę godzin :) Taka planszówkowa impreza :)

Dziś finałowa rozmowa z mężem. W zasadzie nie wiem o czym, bo wczoraj wszystko ustaliliśmy. Zaproponowałam dwie gry po paru zdaniach uzasadnienia usłyszałam: „Dobra, jak chcesz”. Więc o co mu chodzi?  Może chce mieć ostatnie słowo i chce podjąć decyzję, którą ja już podjęłam hehe

Share

Comments 14

 1. Z Twojej wypowiedzi dwa stwierdzenia są niezłe:
  1. „mars jest osobą z największą kolekcją gier jaką znam”
  2. „Dodam, że nie znam osobiście innych grających osób ”
  Raczej nie trudno mi było wygrać Twój ranking ;)

 2. Pozwoliłam sobie poprawić te niedociągnięcia.
  Nie wiedziałam, że wytykamy sobie tu błędy!

 3. He he, a ja wiem co to za druga gra… Dobry wybór Kobretti, będziecie usatysfakcjonowani.

 4. ?Dobra, jak chcesz?
  To samo mówi do mnie żona gdy szykuję się do wydania kasy, na któreś z moich hobby, ale robi to z taką miną jak gdyby chciała dać mi do zrozumienia: „Opamiętaj się grubasie bo na własne mieszkanie nigdy nie odłożymy”.
  Dlaczego ja nie mogę znaleźć sobie nigdy taniego hobby?
  > Kobra zazdroszczę Tobie takich znajomych, masz się dobrze, ja w Rawiczu mam kłopot z znalezieniem kogokolwiek, niby odkryłem ekipę miejscowych RPG-owców ale kurka gry planszowe ich jakoś nie kręcą tylko marudzą, że już czas na sesje RPG i potrafią przerwać Horror w Arkham w momencie gdy akcja rozkręca się coraz bardziej (narazie dwa razy odnotowałem taką nieprzyjemną dla mnie sytuację). Kolejny malutki minus jest taki, że są młodsi po prawie 10 lat od nas (czytaj mnie i żony) i czujemy lekki dyskomfort, ech było by wspaniale pograć z rówieśnikami.

 5. Ps. Szykuję się właśnie do UBONGO 3D, albo Starcrafta, ale biorąc pod uwagę, że gram głównie z moją ukochaną to raczej Starcraft będzie musiał poczekać jeszcze.

 6. Już jestem po rozmowie :)
  Jutro zamawiam jedną wspaniałą grę (wiem to bo grałam w nią kilka razy) i drugą która mam nadzieję również przypadnie mi do gustu.

 7. Post
  Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *