Jak często gramy w planszówki?

mars Ankiety 2 Komentarzy

No Gravatar

Data ważności kolejnej z ankiet dobiegła końca. Nowa już odpalona a wyników tej zamkniętej jeszcze nie podsumowałem. Teraz postaram się to nadrobić. Pytanie było mam nadzieję jasne i dodam, że poruszony temat jest dla mnie kluczowy w byciu planszoholikiem.

Z uzyskanych odpowiedzi łatwo wywnioskować, że większość z osób biorących udział w ankiecie lubi grać w planszówki i pewnie robi to w miarę możliwości często i chętnie.

Jedna czwarta z nas ma trochę bardziej napięte grafiki albo mniej sposobności aby oddać się przyjemności grania. Nie przejmujcie się gdyż 12% z nas jest w jeszcze trudniejszej sytuacji – raz w miesiącu – to jest dopiero cierpienie!

Prawie połowa osób jest w stanie znaleźć chwilę czasu na grę nawet kilka razy w tygodniu i ja sam do tej grupy się zaliczam.

15% z nas chyba nie pracuje i nie ma rodziny ponieważ ma okazję grać codziennie :)

Jak często gramy w gry planszowe?

W ankiecie tym razem wzięło udział 53 osoby. Na razie oscylujemy w granicach 50-60 osób/ankietę. Pomóżcie nam uzyskać większą dokładność – zapraszam do udziału w kolejnych ankietach!

Życzę abyście mogli grać jak najwięcej!

Share

Comments 2

  1. Ja muszę dodać, że u mnie czasem jest tydzień gdy gram codziennie, a potem jest tydzień ciszy. Lecz średnia to kilka razy w tygodniu. Może gdyby rad był bardziej chętny to byłoby tego więcej. Niestety czasem muszę spędzać wieczory według jego planu. Zdarza się też, że stosuje wymówki stare jak świat czyli boli go głowa albo jest zmęczony.

  2. Ja mam tak, że każda sobota jest dniem planszówek – granie na Uniwersytecie Przyrodniczym, a potem jeszcze z rodzicami w niedzielę :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *