Marudzenie

kobra Ogólne 6 Komentarzy

No Gravatar

Tak to jeszcze nie było! Mam kasę, Rad urobiony a ja nie wiem co kupić! Już myślałam, że padnie na Le Havre, ale szkoda mi ok 165zł wydawać kiedy za miesiąc znów może będę chciała ją sprzedać.  Myślałam, że uda mi się kupić taniej używaną, ale nikt nie chce pozbyć się tej planszówki. Zagrać nie mam gdzie :( a tym razem chcę pewniaka!!

Jedyny mi znany to Horror w Arkham, a powstrzymuje mnie jedynie chęć kupna czegoś nowego i nieznanego. No ale wtedy to już nie będzie pewniak hehe No i takie mam rozterki :( Zresztą jeszcze MEQ nam się nie znudził (bo mało gramy), więc uznałam iż Poooq ma rację mówiąc aby kolejna gra nie była przygodówką. Dla urozmaicenia chciałam trochę ekonomii.

Poczekam może coś lub ktoś mnie natchnie na jakąś gierkę, a może upoluję używane Le Havre :)

Share

Comments 6

  1. Może Genua? MI ta gra się bardzo podoba. Jeżeli szukacie ekonomicznej gry z epicką, mityczną wręcz interakcją. To Genuę bierzcie jak w dym! :)

  2. Ostatnio jak byłem w sklepie na Szewskiej to Pan polecał mi Carson City – klimat dzikiego zachodu i do tego bardzo dobra ekonomia z dużą interakcją. Jak to się ma do rzeczywistości? Nie wiem nie grałem i nawet przeglądając BGG nie zainteresowałem się tą grą.

  3. Tak, ale bardziej Steam lub Age of Steam bo na lajtowy klimat Ticket to Ride raczej bym się nie odważył teraz

  4. Ta Ticket To Ride tylko, że karcianą wersję mam i tez chętnie bym się jej pozbyła. Tylko nie sądzę abym znalazła kupca na tą ani razu nie graną karciankę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *