Konkurs – pierwszy w historii naszego bloga

mars Konkurs 15 Komentarzy

No Gravatar

Niestety jak już wspominałem nie mamy sponsorów, więc radzę sobie na razie sam.  Ufundowałem grę :) W jednym z kolejnych wpisów napiszę jaką :) Nie jest to gra z czołówki BGG, ale jest bardzo fajna z dużą ilością elementów i będzie okazja na poszerzenie swojej kolekcji. Konkurs jak już wspominałem ma promować naszego bloga, aktywizować masy biernych użytkowników i poruszyć do działania! Mam nadzieję, że konkurs przyniesie oczekiwany efekt. Jest to pierwszy konkurs i na pewno nie ostatni a ja będę miał okazję obserwować co w kolejnych zmienić i ulepszyć (mam nadzieję, że będą kolejne nagrody ;). A teraz do meritum:

W konkursie mogą uczestniczyć wszyscy użytkownicy bloga. Poniżej podane są kroki jakie trzeba podjąć, aby uczestniczyć w konkursie:
1) Zarejestruj się na blogu (jeśli już to zrobiłeś to Bóg Ci zapłać dobry człowieku).
2 – opcjonalnie) Dodaj planszoholika do swojego profilu na facebooku (konto nie może być specjalnie założone dla celów konkursu – takie profile nie będą zwiększały szansy na wygraną – patrz punkt c) regulaminu).
3 – opcjonalnie) Umieść jednorazowo wpis na swojej tablicy facebooka (dostępny dla wszystkich) o treści:
Jestem planszoholikiem. Obiecuję pogłębiać swoje uzależnienie a o blogu planszoholik.pl będę informował każdego ze swoich znajomych” – po tej wypowiedzi należy wstawić nazwę użytkownika na blogu planszoholik.pl (w celu weryfikacji).
4a) Wyślij do nas – na adres konkurs(małpa)planszoholik.pl informację o spełnieniu powyższych 3 punktów oraz …
4b) oraz opisz w 10 zdaniach swoją ulubioną grę (postaraj się przekonać czytelników do swojego wyboru).
5) Wśród uczestników wylosujemy osobę, która otrzyma grę.
6) Osoba, która wygra napisze recenzję wygranej gry po jej przetestowaniu.

To tyle :) Proste, łatwe i przyjemne.

Teraz koniecznie przeczytaj poniższe informacje:

a) Konkurs trwa do końca 25 kwietnia (niedziela).
b) Losowanie nagrody odbędzie się 26 kwietnia w godzinach popołudniowo-wieczornych.
c) UWAGA! Punkty 2 i 3 „kroków” nie są obowiązkowe aczkolwiek bardzo pomocne podczas losowania. Ten kto spełni oba te punkty dostanie dodatkową szansę w losowaniu. Co to oznacza? Mianowicie w puli losowanych osób będzie miał dwa głosy (fizycznie to będą dwie karteczki) zamiast jednego co za tym idzie zwiększa swoją szansę dwukrotnie. Osoby, które nie mają konta na facebooku otrzymają tylko jeden głos.
d) Można dostać kolejny głos do głosowania zwiększający szansę na wygraną! Jak? Komisja konkursowa wybierze najlepsze wypowiedzi uczestników i przyzna im kolejny głos. W ten sposób posiadacze kont facebook spełniający punkty 2 i 3 będą mieli 3-krotnie większe prawdopodobieństwo na wygraną a osoby bez konta facebook 2-krotnie. Warto zatem trochę się przyłożyć do tych 10 zdań :) – ni mniej, nie więcej tylko 10 zdań. 10 jest tą ilością i nie może być 9 ani 11. Przelicz dwa razy, żeby nie było płaczu i zgrzytania zębów jak na wstępie odrzucimy Twoje zgłoszenie do konkursu z powodu nieumiejętności liczenia do dziesięciu!
e) O wyniku losowania powiadomię w dniu losowania w osobnym wpisie na blogu.
f) Osobę, która wygra, powiadomię o tym fakcie również mailem. W odpowiedzi na tego maila będę oczekiwać przesłania danych adresowych w celu wysłania wygranej.
g) W przypadku braku odpowiedzi zwycięzcy w ciągu 3 dni od wysłania przeze mnie maila, nagroda zostanie ponownie rozlosowana wśród pozostałych uczestników konkursu – warunek nie do obejścia!
h)
Punkt 6 regulaminu będzie zależny od dobrej woli zwycięzcy, aczkolwiek liczę na zaangażowanie i uczciwość :)
i) Gra zostanie wysłana Pocztą Polską.
j) Nie przyjmuję reklamacji.
k) Życzę wszystkim powodzenia.
l) Mam nadzieję, że blogowicze pozostaną aktywni nie tylko podczas konkursów ;)

Share

Comments 15

 1. Post
  Author
 2. Post
  Author
 3. Post
  Author

  No jak nie wyślesz odpowiedzi to na pewno. To tak jak w dowcipie o żydzie i wygranej na loterii.

 4. Post
  Author

  No i mamy pierwszą osobę do losowania :)
  Bardzo ciekawa wypowiedź, a gry w ogóle nie znałem :) Mam nadzieję, że znajdą się inni chętni na nagrodę ;)

 5. Post
  Author
 6. Post
  Author
 7. Post
  Author
 8. Post
  Author
 9. Post
  Author

  Wieczorem postaram się ogłosić zwycięzcę :) Trochę odpowiedzi dostaliśmy, aczkolwiek przyznam, że niektóre były napisane „na odpieprz”. Kilka jednak zachęciło mnie do opisywanych gier :) Tak czy inaczej wszystkie odpowiedzi biorą udział w losowaniu tylko z różną ilością głosów, tak jak pisałem w treści konkursu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *