Smocze zagadki

kobra Humor 14 Komentarzy

No Gravatar

Niektóre gry planszowe wiążą się z przygodą, a niektóre przygody ze smokami :) No a każdy wie, że smoki to skarbnica zagadek hehe. Dlatego pozwolę sobie umieścić tutaj tą oto zagadkę.

Pojawiam się raz do roku, a dokładnie w listopadzie, ale ani razu przez dwieście tysięcy lat! Zgadnij jak mnie zwą.

hehehe

Share

Comments 14

  1. Doprawdy nikt się nie zmierzy z tą zagadką? Szkoda bo chciałam kolejną wymyślić hehe
    Rad stwierdził, że ta jest kiepska. Może dlatego, że jej nie odgadł. Ale ona jest po prostu przewrotna jak przystało na smoczą zagadkę :)

  2. To ja poproszę o podpowiedź. Te 100k lat to dokładnie tyle czy w przybliżeniu, bo to może istotnie wpłynąć na mój tok myślenia :)

  3. Post
    Author
  4. E to ja się tak nie bawię, znałem już odpowiedź w przypadku 100k lat a tu się okazuje, że ma być milion. Obrażam się i nie odpowiem za karę!
    :)

  5. tam powinno być dwieście tysięcy, wtedy faktycznie jest „O” a tak w sto też mamy „o”

  6. O żesz, ale abstrakcja… Nie na moją głowę, Kobra, nie masz litości…

  7. Post
    Author
  8. Teraz lepiej ;) Ale faktycznie szukałem jakiegoś rozwiązania bardziej na faktach opartego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *