Statisticus vulgaris

mars Ogólne 1 Komentarz

No Gravatar

Witam po przerwie świątecznej.

Kobra domaga się statystyk, ale wszystkiego nie mogę tu opisać. Część informacji zostanie tylko dla mnie (tu złowrogi śmiech). Zacznę od najciekawszej informacji, która mnie totalnie zaskoczyła po powrocie do domu (czyt. do dostępu do neta). Podczas mojej kilkudniowej nieobecności został zaktualizowany pagerank. Planszoholik.pl zaczął swój żywot po ostatniej aktualizacji pageranka i w ciągu 3 miesięcy dostał swój pierwszy rating pagerank wart od razu 4 (ku mojemu miłemu zaskoczeniu). Dla tych co wiedzą o co chodzi to chyba też uznają to za ciekawe osiągnięcie. Jest to bardzo wysoki rating, zważywszy na pierwsze notowanie i 3,5 miesięczną domenę. Na razie nie liczę na wyższą pozycję, ale celem będzie utrzymanie tego ratingu. Do tego moje amatorskie pozycjonowanie na popularną frazę w googlu, ma się nawet nieźle. Z tego mamy większość wejść na naszą stronę. Drugim ogniwem napędzającym wejścia na planszoholika są posty kobry na forum za co wielkie dzięki :)

Co więcej mogę powiedzieć.

Użytkowników zarejestrowanych jest dopiero 14 – do tego około 10 od czasu do czasu udzielających się komentatorów niezarejestrowanych. Tym właśnie mam się zamiar jakoś zająć i sprowokować do przyłączania się do nas. Inne statystyki pojawią się jak nadejdzie odpowiedni czas :)

Share

Comments 1

  1. Gratulujemy osiągnięcia doskonałych wyników. Jednocześnie, obiecujemy przyłożenie swych starań do podniesienia i tak wysokiego tempa rozwoju. (Klask klask klask klask)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *