Nie samymi grami człowiek żyje

kobra Ogólne 6 Komentarzy

No Gravatar

Gry planszowe to wspaniałe hobby i o tym czytelników bloga nie trzeba przekonywać. Wszyscy wiemy, że wolny czas warto poświęcić na choćby krótką rozgrywkę. Lecz co zrobić gdy tego czasu niestarczy nawet na Neuroshime lub nie mamy partnera (Zakumi)? Jest sporo rzeczy które wtedy robię lub robić bym chciała, ale ostatnio pochłonęła mnie szczególnie jedna rozrywka. Zajmuje mi ona prawie tyle samo czasu co oglądanie seriali ;) Mianowicie zainteresowałam się – obrazkami logicznymi :) Zajmują one co prawda trochę czasu, ale są całkiem przyjemną odskocznią od codzienności.

obrazek

Rozrywka ta polega na takim zapełnieniu kratek aby powstał obrazek :) Brzmi banalnie? Ale tak nie jest! Trzeba sporo się nakombinować, co jest sporym atutem :)

A co Wy robicie gdy nie gracie?

Share

Comments 6

 1. Jakiś miesiąc temu na imprezie została mi pokazana gra komputerowa Frets on Fire – od tamtego czasu gram, kiedy tylko znajdę chwilę. Polega ona na tym, żeby chwycić klawiaturę komputera tak, jak trzyma się gitarę i na klawiszach F1 – F5 chwytać progi, a klawiszem Enter szarpać za struny w rytm melodii utworów rockowych… Zaczynam się obawiać, że coraz bardziej izoluję się od świata „normalnych” :P

 2. Ja jak nie gram, a właściwie rzadko kiedy gram,bo brak mi do tego ludzi, to albo oglądam filmy albo seriale. Ewentualnie gram w jakieś gry na kompie :-P przynajmniej 2 mecze w PESa, żeby nie wyjść z formy. Po za tym Sport, albo raczej jego oglądanie ( kibicuje Barcelonie przed tv i monitorem, a na żywo żużlowcom z Gdańskiego Wybrzeża ). Na więcej to czasu by nie starczyło.

 3. Sankti, ja też jestem fanem FoF. Na bezprzewodowej klawiaturze gra się genialnie :)
  Poza tym nałogowo oglądam deprawujący, niemoralny, promujący faszyzm, poligamię, pedofilę, narkomanie i alkoholizm, serial pod szatańskim tytułem „The Simpsons”, dziennie oglądam 6-8 odcinków :)

 4. Arturion, Ty się nie podlizuj Simpsonami :)
  Ja oglądam co tydzień ostatni sezon Lostów, czasem jakiś film, siedzę na necie, handluję na allegro, myślę nad nowym interesem, słucham radia, zajmuję się dzieckiem, pielęgnuję planszoholika i jeszcze sporo innych rzeczy.

 5. Grałem w to godzinami na Nintendo Dual Screen, jest też wersja we flashu na necie ;)
  gry.pl/gra/Armor-Picross.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *