Zmiany są konieczne

mars Ogólne 0 Komentarzy

No Gravatar

Na bocznym panelu pojawiły się nowe widgety – dzisiaj dodałem wizytówkę NK i fanów z Facebooka. Osoby korzystające z tych portali znajomościowo-społecznościowych będą miały możliwość dodania profilu planszoholika do swoich znajomych. Na razie na facebooku jesteśmy samotni, ale mam nadzieję, że czytelnicy pomogą. Jestem w trakcie opracowywania motywatora dla naszych zarejestrowanych użytkowników i gości. Na pewno będą konkursy zachęcające do przyłączenia się do nas i rozprzestrzeniania naszego słowa :) Wszystkie informacje będą dostępne na blogu w miarę postępowania prac.

Postaram się w jakiś sposób namówić do aktywniejszego uczestnictwa w życiu bloga i też mam na to kilka pomysłów. Istnieją pewne ograniczenia i jednym z nich jest to co „jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi” a drugim czas. Czas przy dobrym planowaniu da się wygospodarować a w celu pokonania pierwszej trudności posłużę się sekretną bronią czyli pomysłem (dodam, że dwa takowe czekają na realizację).

Jeśli ktoś chciałby dodać sobie avatara to śpieszę poinformować, iż nasz blog korzysta z sytemu pl.gravatar.com. Wystarczy zarejestrować swojego maila i skojarzyć z nim swoją grafikę lub zdjęcie.

Tymczasem zapraszam do częstego odwiedzania bloga i mam nadzieję, że podoba się Wam to co tu znajdujecie. Oby to też było chociaż częściową motywacją do zaglądania do nas.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *