Zmiany są konieczne

mars Ogólne 0 Komentarzy

No Gravatar

Na bocznym panelu pojawiły się nowe widgety – dzisiaj dodałem wizytówkę NK i fanów z Facebooka. Osoby korzystające z tych portali znajomościowo-społecznościowych będą miały możliwość dodania profilu planszoholika do swoich znajomych. Na razie na facebooku jesteśmy samotni, ale mam nadzieję, że czytelnicy pomogą. Jestem w trakcie opracowywania motywatora dla naszych zarejestrowanych użytkowników i gości. Na pewno będą konkursy zachęcające do przyłączenia się do nas i rozprzestrzeniania naszego słowa :) Wszystkie informacje będą dostępne na blogu w miarę postępowania prac.

Postaram się w jakiś sposób namówić do aktywniejszego uczestnictwa w życiu bloga i też mam na to kilka pomysłów. Istnieją pewne ograniczenia i jednym z nich jest to co „jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi” a drugim czas. Czas przy dobrym planowaniu da się wygospodarować a w celu pokonania pierwszej trudności posłużę się sekretną bronią czyli pomysłem (dodam, że dwa takowe czekają na realizację).

Jeśli ktoś chciałby dodać sobie avatara to śpieszę poinformować, iż nasz blog korzysta z sytemu pl.gravatar.com. Wystarczy zarejestrować swojego maila i skojarzyć z nim swoją grafikę lub zdjęcie.

Tymczasem zapraszam do częstego odwiedzania bloga i mam nadzieję, że podoba się Wam to co tu znajdujecie. Oby to też było chociaż częściową motywacją do zaglądania do nas.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *