Chcesz Złote Miasto to płać słono

mars Aktualności 2 Komentarzy

No Gravatar

Złote miasto

Galakta znowu daje nam do dyspozycji nową okazję do zabawy na planszy. Tym razem do sprzedaży trafia gra „Złote Miasto” Michaela Schachta. Będzie to planszówka handlowa. Gracze stają się kupcami, którzy rozstawiają stragany w różnych zakątkach wyspy i Złotego Miasta. Ten kto zdobędzie najwięcej kontraktów handlowych wygrywa. Zasady wydają się być proste i opisane są na raptem 4 stronach. Osobiście nie bardzo mi się widzi zakup tej gry w cenie sugerowanej czyli 120zł. BGG umiejscowił ją na 557 miejscu aczkolwiek nie może to być wyrocznią. Wydaje mi się, że jest to gra przeznaczona dla początkujących graczy oraz rodzinnych potyczek z dzieciakami.

Share

Comments 2

  1. Niestety muszę przyznać, że jeśli w polskiej wersji gry elementy będą takie, jak w angielskiej, to 120zł nie jest taką wielką przesadą. Zważywszy na to, że podobnie wydane gry kosztują teraz ok. 150zł.

  2. Mam do sprzedania Złote miasto ,w stanie idealnym,kompletne.Synowi nie przypasowało.może ktoś z grona planszoholików będzie zainteresowany.Jest wystawione na tablica.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *