Arkhamowa ciekawostka na weekend

poooq Galeria, Ogólne, Wskazówki 5 Komentarzy

No Gravatar

LEGO w służbie Badaczy

Ponieważ nie ma mnie w ten weekend, zastępczo podrzucę intrygującą fotkę niejakiego rwindera z BGG, arcyciekawej konstrukcji wykonanej z klocków LEGO, pomagającej utrzymać porządek z kartami i żetonami podczas rozgrywek w „Horror w Arkham”. Proste i genialne rozwiązanie o nieograniczonych możliwościach rozwoju i ewolucji.

Jednocześnie, zachęcam do zastanowienia się nad alternatywnymi projektami, pomocnymi w rozgrywkach w inne tytuły. Może kiedyś pokusimy się o specjalną galerię, prezentującą nasze budowle lub jakiś mały konkursik?

Zbliżenie

Widok z góry

A na sam deser ręcznie zrobiona, trójwymiarowa diorama do gry…

Diorama

… oraz komplet Badaczy.

Badacze

Wszystkie zdjęcia pochodzą z archiwum BGG.

Share

Comments 5

  1. Figurki Badaczy są niesamowite!!!! Zapewne takimi gra się jeszcze przyjemniej!

  2. Genialne! Figurki niestety są poza moim zasięgiem i możliwościami manualnymi – strzelam, że są hand-made. Kontener z lego jest rewelacyjny. Na BGG widziałem też coś bardziej dla mnie dostępnego czyli pojemnik drewniany, bardzo ładnie wykonany z regulowanymi przegrodami i możliwością rozbudowy.

  3. Post
    Author

    Figurki, na moje oko, są produktami firmy RAFM Miniatures, oczywiście ręcznie malowanymi.

  4. jak tylko marcel przestanie bawić się swoimi to też sobie takie zbuduje! A tak na poważnie to naprawdę imponująca konstrukcja, zarówno pudła jak i miasteczka. Jeszcze tylko przedwieczny wyglądający z okna na idących ulicą odkrywców… :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *