Załoga planszoholika

mars Poznajmy się 4 Komentarzy

No Gravatar

W którymś z komentarzy arturiona pojawiła się propozycja następująca:

Zacnie! Może by tak zrobić jakąś zakładkę Redaktorzy, żeby można było pokazać i przedstawić całą brać redaktorską ;)

Nie pozostając biernym na głos ludu postanowiłem dorzucić stronę zatytułowaną ‚planszoholicy’. Dostęp do niej będzie na samej górze – tam gdzie ‚home’ i ‚info’.  Nie ograniczymy się jednak do redaktorów czy autorów a udostępnimy to wszystkim zarejestrowanym użytkownikom. Na tej stronie umieścimy alfabetyczny spis planszoholików – tych, którzy wyrażą taką chęć. Zastanawiałem się jakie dane można by tam umieścić. Wiadomo, że większość ludzi woli pozostać anonimowa, więc zbyt dużo danych nie potrzeba. Proponuję podawać co następuje:

1. Nick + avatar

2. Miejscowość

3. O sobie (tu co się komu podoba)

Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje to proszę. Wydaje mi się, że w ten sposób poziom anonimowości zostanie wystarczający a jednocześnie nie będziemy zupełnie obcy – poza tym każdy zdecyduje co chce napisać o sobie i czy wogóle chce być na tej stronie.

Osoby zainteresowane dorzuceniem do spisu trzody proszę o wysłanie tych trzech informacji poprzez formularz kontaktowy.

Share

Comments 4

  1. Post
    Author

    Widzę, że nawet sam pomysłodawca tego ruchu – arturion – nie zgłosił się, więc rezygnujemy z tego pomysłu. Widać wolimy zupełną anonimowość.

  2. Może to pomogłoby tym którzy szukają kompanów do posiedzeń przy planszy. Bo może jest kilku samotnych planszoholików z jednego miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *