Wielka Planszo – dzięki stokrotne!

arturion Ogólne 7 Komentarzy

No Gravatar

Wielogodzinne modlitwy przed obrazem Wielkiej Planszy pomogły, wstawiennictwo dobrych duszków sprawiło, że cel został osiągnięty. Przed chwilą na konto bankowe jednego ze sklepów internetowych poszły pieniążki na Horror w Arkham! Tak więc już całkiem niedługo (jeżeli dobrze liczę to w środę) będę szczęśliwym posiadaczem tej przezacnej gry. Rodziciele pękli i dołożyli się do moich funduszy, to pewnie jakieś wpływy przedwiecznych :)

Jupi! Jupi! Jupi!

Share

Comments 7

 1. Post
  Author
 2. Wiercenie dziury w brzuchu jest skuteczne tylko do czasu. Może się wkrótce okazać że z grą pod pachą będziesz szukał mieszkania i jakiejś pracy, żeby je opłacić…

 3. Post
  Author

  Właściwie tu nawet nie chodzi po pieniądze, bo udało mi się zgromadzić 130 złotych, ale o „Po co ci tyle gieeeeer” A ja musze! Jestem uzależniony! :P

 4. Teraz porządnie powinieneś zmęczyć Arkham, zanim przejdziesz do kolejnych gier, dasz przy okazji rodzicom odpocząć. Dopóki jesteś pod ich opieką nie radzę zadzierać :)

 5. Post
  Author

  Czytam właśnie instrukcję, żeby być jak najlepiej przygotowany do gry :)

 6. Ech odwieczne konflikty rodzic-dziecko, cóż ja też swój cel różnymi drogami i środkami osiągałam. Tak czy owak gratuluję nowego zakupu! Ja również marzę o Horrorku :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *