Bleeeeeee, nadchodzi PRZEDWIECZNY – czyli pierwszy raz w mieście Arkham

arturion Rozgrywki 3 Komentarzy

No Gravatar

Wczoraj miałem wspaniały zaszczyt grać na wrocławskim UP w „Horror” z dwoma dodatkami. Rozgrywka prowadzona była na początku w pełnym 8-osobowym składzie, a do końca dotrwało pięciu graczy. Odnieśliśmy wspaniałe zwycięstwo zamykając wszystkie 6 bram do innych światów. Bardzo mi się ta gra spodobała, szczególnie mnogość elementów, żetoników, kart etc. Co prawda do końca nie rozumiałem, czy to dopiero początek czy już końcówka ale grało się fajnie.

Jeszcze wcześniej graliśmy w Pandemica. W ostatniej chwili wynaleźliśmy brakującą szczepionkę, ludzkość została uratowana i wszyscy byli radośni. Dzięki swoim walorom i niskiej cenie ta gra dołączyła do mojej listy tytułów które chcę mieć.

Share

Comments 3

  1. Horror w Arkham jest rewelacyjny. Grałem kilka razy w podstawkę i kilka razy w wersję z 3 dodatkami. Sam na razie mam podstawkę i w tym tygodniu będę miał jeden dodatek. Świetny klimat, interakcja i przygoda! Rewelka!

  2. Czyli na całego zapoznajesz się z środowiskiem wrocławskich graczy:) Zasady do Horrora w domu czytałeś czy tam Cię w nie wprowadzono?

    No i w ogóle poproszę o kilka zdań np co na stołach było rozkładane.

  3. Post
    Author

    O tym w co będziemy grać dowiedziałem się na miejscu, wszystko zależy od chęci, nastroju, liczby graczy no i co kto przyniesie. Co było grane? Właściwie tylko Pandemic i Horror (maksymalnie w jednej chwili było chyba 8 osób, więc nie dziwne że wszyscy rzucili się na Arkham :) ). No i wiadomo, że jakby ktoś przyszedł to mógłby zagrać w to co tam sobie chce, wybór był dosyć spory (ludzie poprzynosili trochę tytułów).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *